MUHTARLAR GÜNÜ ETKİNLİKLERİ

19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Merkez Köy Muhtarları Dernek Başkanı Enver Kemik ve Merkez Mahalle Muhtarla

banner108
Genel 19.10.2017, 17:19 19.10.2017, 17:19
30
MUHTARLAR GÜNÜ ETKİNLİKLERİ
banner36

19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Merkez Köy Muhtarları Dernek Başkanı Enver Kemik ve Merkez Mahalle Muhtarları Dernek Başkanı İbrahim Harmanbaşı, Karabük Valisi Kemal Çeber’i makamında ziyaret ettiler. 


Muhtarlar Günü kutlama programı Vali Kemal Çeber tarafından, köy ve mahalle muhtarları onuruna düzenlenen yemek ile devam etti.

Karabük Polisevi’nde düzenlenen yemeğe Vali Kemal Çeber’in yanı sıra Vali Yardımcısı Osman Yenidoğan, Karabük Valiliği Hukuk Müşaviri Numan Tahir Şimşek, Karabük Belediye Başkan Vekili Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, İl Jandarma Komutanı J. Albay Cihan Ulukaya, İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, İl Genel Meclis Üyeleri ile köy ve mahalle muhtarları katıldı.

Yemekte muhtarlara hitaben konuşan Vali Çeber, her ne vesileyle olursa olsun muhtarlarla bir arada olmaktan büyük keyif aldığını söyledi.

Vali Çeber, “Sizler hem demokrasinin başladığı yerlersiniz, hem de mahalli demokrasinin ilk adımlarının atıldığı yerlersiniz. Devlet olarak bizim vatandaşa ulaşmamızda ki en uçtaki sinir uçlarımızsınız. Sayın Cumhurbaşkanımızın da söylediği gibi sizler, elimiz, ayağımız, gözümüz, kulağımızsınız.

Vatandaşlarımız nezdinde onların ihtiyaçlarını, sevinçlerini, söylemek istediklerini bize taşıyan en önemli unsurlarımızsınız. Yaptığınız iş ve sizler bizim için çok önemlisiniz. Karabük’ün ilçelerinde, köylerinde ve mahallelerinde bir vesile ile bir araya geldiğimiz muhtarlarımızın konularına hâkim olmaları, sorduğumuz her şeye anında cevap verebilmeleri ve o diyalogu sürdürebilmeleri benim için haslaten önemli, bu anlamda da hepinizi tebrik ediyorum.

Bir diğer güzellikte birlik ve beraberliğiniz. Hem dernek olarak, hem de kendi aranızdaki diyalog beni ekstradan mutlu ediyor. İl Genel Meclisi üyelerimizle beraber olmanız, onlarla beraber özellikle köylerimiz anlamında yapılacak işleri takip etmeniz benim için ekstra bir avantaj ve mutluluktur.

Muhtarlar günü vesilesiyle de olsa sizlerle bir arada olmaktan keyif aldığımı tekrar ifade ediyorum. Hepinize sağlıklı, başarılı hizmet yılları diliyorum. Geldiğiniz için, burada olduğunuz için, bizleri şereflendirdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Yorumlar (0)
banner11
5
açık
banner17
banner18
banner39
banner74