MİLLETVEKİLİ UYSAL'DAN REGAİP KANDİLİ MESAJI

AK Parti Karabük Milletvekili Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkan Vekili Prof. Dr. Burhanettin UYSAL, Regaip Kandili dolasıyla mesa

Genel 22.03.2018, 11:46 22.03.2018, 11:46
15
MİLLETVEKİLİ UYSAL'DAN REGAİP KANDİLİ MESAJI
banner36
AK Parti Karabük Milletvekili Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkan Vekili Prof. Dr. Burhanettin UYSAL, Regaip Kandili dolasıyla mesaj yayımladı.

Tüm İslam Alemi’nin mübarek üç aylarını ve Regaip Kandili'ni tebrik eden Milletvekili Uysal, şunları kaydetti:

22 Mart 2018 Perşembe gününü Cuma’ya bağlayan gece, rahmet, bereket ve mağfiret iklimi mübarek üç ayların başladığının habercisi Regaip Kandili'ni bir kez daha idrak etmenin huzur ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Regaip gecesi, mübarek üç aylardan ilki olan Recep ayı ile başlayıp, Şaban ayı ile devam eden, rahmeti, feyzi ve bereketi bol olan Ramazan ayı ile taçlanan mukaddes günlerin müjdecisidir. Rahmet ve mağfiret kapılarının açıldığı bu müstesna gecenin kalplerimizi iman, ilim, hikmet ve hakikat nuruyla aydınlatabilmek için güzel bir fırsat olacağına inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, İslam Alemi’nin ve Karabüklü  hemşerilerimin bereketli üç ayların başlangıcını müjdeleyen Regaip Kandili’ni tebrik ediyor, bu mübarek gecenin birliğimize, beraberliğimize ve hayra vesile olmasını diliyorum.

 
Yorumlar (0)
8
açık
banner23
banner17
banner18
banner39