MHP KADIN KOLLARINDAN ANLAMLI ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları İl Başkanı Reşide Yıldırım ve yönetimi, belirli aralıklarla eşinden şiddet gördüğünü, son olarakta m

banner73
Genel 06.01.2020, 13:19 06.01.2020, 13:19
27
MHP KADIN KOLLARINDAN ANLAMLI ZİYARET
banner36

Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları İl Başkanı Reşide Yıldırım ve yönetimi, belirli aralıklarla eşinden şiddet gördüğünü, son olarakta misafirin yanında oturmadığı gerekçesiyle üzerine kaynar su dökülerek haşlanan Gülten A.'yı evinde ziyaret ettiler.

Ziyaret sırasında Karabük MHP Teşkilatları ve Belediye Başkanı Sayın Rafet Vergili’nin geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Yaşanan olayları ayrıntısı ile paylaşan, hukuki işlemlerin başlatıldığını fakat şiddetin sözlü olarak ta devam ettiğini belirten Gülten A. ve ailesinin yanlarında olacaklarını, her zaman destek vereceklerini ifade eden Başkan Yıldırım, utanç verici şiddet olaylarının son bulması konusunda MHP Genel Merkezinin çalışmalarına devam ettiğini belirtti.

Gülten A. ve ailesi tüm üzüntülerine rağmen yakın ilgi ve güler yüz ile karşıladıkları MHP Karabük Kadın Kollarının ziyaretinden duydukları memnuniyeti ve kadın dayanışmasının önemini vurgulayarak teşekkür ettiler.

Yorumlar (0)
11
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74