MESCİER, 'DEMOKRASİ KAZANDI'

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından seçimi "Demokrasi kazandı." diyerek ifade ettiği konuşmas

Genel 02.04.2019, 16:57 02.04.2019, 16:57
33
MESCİER, 'DEMOKRASİ KAZANDI'
banner36

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından seçimi "Demokrasi kazandı." diyerek ifade ettiği konuşmasında;

"Türk demokrasi tarihi açısından önemli bir adımı daha, başarılı bir şekilde geri bırakmanın haklı onurunu yaşamaktayız. Her zaman olduğu gibi, bu güzel seçim atmosferinin yine kazananı milletimiz ve demokrasimiz olmuştur. Bu vesileyle başta Sayın Rafet Vergili olmak üzere seçimleri kazanarak belediye başkanlığı görevine gelen başkanlarımızı ayrı ayrı tebrik ederim.

Tüm başkanlarımızın Karabük’ümüze güzel hizmetlerde bulunacaklarına dair inancım tamdır. İl ve belediye meclis üyeliklerini kazanan kıymetli hemşerilerimi de ayrıca tebrik eder, görevlerinde başarılar dilerim. Köy ve mahalle yönetimlerine seçilen değerli muhtar ve azalarımızı da tebrik eder, onlara da yeni görevlerinde muvaffakiyetler temenni ederim. İş dünyası olarak istikrardan ve büyüyen Türkiye'den yana olmak bizim için vazgeçilmez bir düsturdur.

Bu nedenle yeni seçim sonuçlarıyla birlikte Türkiye'nin istikrarlı bir şekilde büyümeye devam edeceğine ve milli gelirini de sürekli arttıracağına dair şüphemiz yoktur. Belirsizlik ortamının dağılması ve piyasaların rahatlamasıyla birlikte ülke ekonomisinin hızlı bir şekilde canlanacağını ümit ekmekteyiz. Bu ümit ve arzuyla seçim sonuçlarının aziz milletimize, ülkemize ve şehrimize hayırlar getirmesini temenni ederim." ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)
12
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74