MAHALLELİ'DEN BELEDİYE PERSONELİNE JEST

Barış Mahallesi Sakinleri Asfalt Şantiye Amirliği ekiplerini Yemekte Ağırladı.  Safranbo

Genel 16.10.2017, 17:38 16.10.2017, 17:38
29
MAHALLELİ'DEN BELEDİYE PERSONELİNE JEST
banner36

Barış Mahallesi Sakinleri Asfalt Şantiye Amirliği ekiplerini Yemekte Ağırladı. 


Safranbolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Asfalt Şantiye Amirliği ekipleri,  kendi asfaltını kendi üretiyor hem de kendi iş gücü ile çalışmalarını sürdürdükleri Barış Mahallesinde çalışmalar hızla devam ediyor. 

Barış Mahallesi sakinleri çalışmalardan memnun kaldıklarını göstermek için, Asfalt Şantiye Amirliği ekiplerini yemekte ağırlayarak teşekkür ettiler. 

Davete, Safranbolu Kaymakamı / Belediye Başkan V. Fatih Ürkmezer, Milli Eğitim Müdürü Muhammet  Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Fatih Çalışır,ile birlikte katıldılar. 

Barış Mahallesi Muhtarı ‘’Muhtarlar Derneği Başkanı’’ Şahin Yavuz,’’Barış Mahallesi yeni yerleşim alanlarımızdan biri, alt yapı çalışmaları ve asfalt çalışmaları devam ediyor. Mahalle sakinleri adına başta Safranbolu Kaymakamı / Belediye Başkan V. Fatih Ürkmezer’e ve Asfalt Şantiye Amirliği ekiplerine çok teşekkür ediyorum’’ dedi. 

Safranbolu Kaymakamı / Belediye Başkan V. Fatih Ürkmezer,’’Safranbolu her geçen gün cazibe merkezi haline geliyor. Barış Mahallesi de  Safranbolu’nun ana gelişim yerlerinden biri, her geçen gün nüfus anlamında büyüyen bir mahallemiz.

Özellikle okullar bölgesinin burada olması ve yenilerinin de yapılacak olması sebebi ile gelecek yılları düşünerek; bütün birimlerimizin çalışmaları neticesinde buradaki hizmetleri büyütüyoruz.

Muhtarımız öncülüğünde bugün bu yemek organizasyonunu gerçekleştiren Mahalle sakinlerine çalışma arkadaşlarım adına, ayrıca hava koşullarının zorluğuna rağmen çalışmalarını sürdüren Asfalt Şantiye Amirliği ekiplerimize şahsım adına teşekkür ediyorum  ’’dedi. 

Yorumlar (0)
banner11
banner12
-5
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74