KİM YAPIYOR BU PROVOKASYONLARI..?

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse geldiği dönemden bu yana özellikle boş konteynerlerin yanına çöp bırakılması konusunda gerek

Genel 15.10.2019, 16:04 15.10.2019, 16:04
33
KİM YAPIYOR BU PROVOKASYONLARI..?
banner36
Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse geldiği dönemden bu yana özellikle boş konteynerlerin yanına çöp bırakılması konusunda gerekli araştırma çalışmaları başlattığını belirtmişti.

Konuyla alakalı olarak tüm benzer olayları fotoğrafladığı belirtilen Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan toplantının ardından bir açıklama yapan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse yaptığı açıklamada “Bizler her daim vatandaşlarımıza ve kentimize hizmet anlayışıyla 7/24 çalışıyoruz. İhbarlar üzerine saat ve mesai mefhumu gözetmeksizin Temizlik İşleri Müdürlüğümüzce bölgeye ekip gönderiyoruz. Son zamanlarda, içi boş olmasına rağmen çöp kovalarının veya konteynerlerinin yanlarına koyulan çöpler ile yapılan sabotaj hareketlerine ilave olarak tüm konteynerlerimizi devirerek neyin planlandığını bile anlayamadığımız tuhaf olaylarla karşılaşmaktayız.

Olayların dün olduğu gibi bugün de takipçisi olacağız. Safranbolululara ve Safranbolu’ya zarar veren böyle provokatif olayların son bulmasını ve hizmet derecemize değer katmayı planladığımızı tüm hemşehrilerimizin bilmesini isteriz" dedi.

Temizlik İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada "Ekiplerimiz tarafından fotoğraflanan bazı görselleri vatandaşlarımızla paylaşmak istedik. Yapılmaya çalışılan tüm bu olumsuz hareketlere rağmen görevimizi her geçen gün daha iyi noktaya taşıyarak çalışıyoruz" denildi.

[gallery ids="75222,75223,75224"]
Yorumlar (0)
2
az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39