KBÜ ÖĞRENCİLERİ KARIN TADINI ÇIKARDI

Karabük Üniversitesi öğrencileri, sosyal paylaşım sitesi üzerinden yapılan çağrı üzerine kar topu savaşı için 100’üncü Yıl Mahallesi

banner73
Genel 03.01.2016, 16:31 03.01.2016, 16:31
18
KBÜ ÖĞRENCİLERİ KARIN TADINI ÇIKARDI
banner36
Karabük Üniversitesi öğrencileri, sosyal paylaşım sitesi üzerinden yapılan çağrı üzerine kar topu savaşı için 100’üncü Yıl Mahallesi Parkı’nda toplandı. İki gruba ayrılan öğrenciler birbirlerine kar topu attı.

KBÜ

Ağırlıklı olarak üniversite öğrencilerinin yaşadığı 100. Yıl Mahallesi üniversite öğrencilerinin renkli görüntüler oluşturduğu bir etkinliğe sahne oldu. Sosyal medya üzerinden haberleşen ve geleneksel hale getirdiklerini ifade eden gençler, kar topu savaşı yapmak üzere  100. Yıl Mahallesi Parkı’nda toplandı.

500 kadar üniversite öğrencisinin kar topu savaşına ihbar üzerine polis geldi, etkinlik sona erdi.

Öğrenciler, bir süre sonra park dışına çıkarak ara sokaklarda kar topu savaşını sürdürdü. Öğrenciler, özel bir kız öğrenci yurdunun balkonundan kendilerini izleyen öğrencilere de kar topu attı. Yurt görevlisinin tepkisi üzerine başka bir yurda yönelen öğrenciler, bu sırada kırmızı ışıkta bekleyen yolcu otobüsüne kar topu attı.

Öğrencilerin kar topu savaşıyla ilgili polise ihbarda bulunuldu. Gelen polis ekiplerinin uyarısı üzerine öğrenciler olaysız dağıldı.

İŞTE O ANLAR
Yorumlar (0)
7
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39