KAYMAKAM ÜRKMEZER VATANDAŞLARLA İÇ İÇE

Kaymakam Dr. Fatih Ürkmezer tarafından gerçekleştirilen vatandaşla buluşma toplantıları, köylerimizde vatandaşlarla iç içe devam ediyor. Kaymakam

Genel 05.07.2019, 16:08 05.07.2019, 16:08
23
KAYMAKAM ÜRKMEZER VATANDAŞLARLA İÇ İÇE
banner36

Kaymakam Dr. Fatih Ürkmezer tarafından gerçekleştirilen vatandaşla buluşma toplantıları, köylerimizde vatandaşlarla iç içe devam ediyor.

Kaymakam Dr. Fatih Ürkmezer ve Eşi Miray Ürkmezer’e ziyaretler esnasında İl Genel Meclisi üyeleri Ahmet Sözen, Mustafa Ünal, Zafer Özdemir ve Nuri Kırımlı, İlçe Jandarma Komutanı J. Üsteğmen Emrah Aydın, İlçe Müftüsü İsmail Temur, İlçe Yazı İşleri Müdürü Ayhan Öztekin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş ve Safranbolu Kaymakamlığına bağlı kurum amirleri eşlik etti.
Sırası ile Karapınar, Düzce ve Yazıköy Köylerini ziyaret eden Kaymakam Ürkmezer, köy defterlerini imzaladıktan sonra, muhtarlardan ve köy halkından köyleri ile ilgili sorunları dinledi, vatandaşlardan gelen talepleri not aldırırken konularla ilgili bağlantılı müdürlüklere talimat verdi.

Kaymakam Dr. Fatih Ürkmezer; İlçemizi karış karış tüm güzellikleri ve kültürü ile tanıyıp tanıtmak, vatandaşlarımızla birebir yaşadığı yerde ilgilenmek amacıyla yapılan toplantılara yoğun ilgiden dolayı teşekkür ettiğini söyledi.

Köylerimizdeki kültürel ve doğal yapıtlar hakkında İlçemizdeki birçok vatandaşımızın dahi az bilgiye sahip olduğunu, ziyaretler esnasında ve sonrasında adeta yeniden keşfedildiğini vurgulayan Kaymakam Ürkmezer, "Tabi ki asıl amacımız, Köylerimizi tek tek ziyaret etmek, halkımızın en ufak sorunlarını dahi dinleyip dertlerine çare olmaktır. Bunun yanında köylerimizde yetiştiricilik yapan vatandaşlarımıza da destek olmak, elde ettikleri ürünlerin verimliliğini artırıcı önlemler ve Devletimizin verdiği teşvik,hibe gibi daha birçok hususta, hizmeti kurumlarımızla sunmamız gerekmektedir. İlçemiz tarihi dokusuyla kendini tüm dünyada ispatlamıştır, bunun yanında doğal yapıtlarımızı ve tüm yöresel ürünlerimizi doğru bir şekilde tanıtmalıyız. Ziyaretlerde bulunduğumuz köylerimizin muhtarlarına, vatandaşlarımıza katılımları ve misafirperverlikleri için bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi.

Kaymakam Dr. Fatih Ürkmezer, Karapınar, Düzce ve Yazıköy Köylerinde muhtarlıklar, köy konakları ve camilerde incelemelerde bulunurken, köylerde yaşayan yaşlı vatandaşlarımız ve çocuklarla yakından ilgilendi.

Yorumlar (0)
12
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74