KAYA'DAN REGAİP KANDİLİ MESAJI

Regaip Kandili münasebeti ile bir mesaj yayınlayan AK Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı Ali Kaya;” Bütün İslam Âleminin Müb

Genel 07.03.2019, 18:26 07.03.2019, 18:26
11
KAYA'DAN REGAİP KANDİLİ MESAJI
banner36

Regaip Kandili münasebeti ile bir mesaj yayınlayan AK Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı Ali Kaya;” Bütün İslam Âleminin Mübarek Regaip Kandili’ni Kutlar, Hayırlara Vesile Olmasını Cenabı Allah’tan Niyaz Ederim” dedi.

Kaya mesajına şöyle devam etti, “Bir kez daha hep birlikte Allah’ın bereket, rahmet ve mağfiretinin bol bol ihsan edildiği üç ayların müjdecisi Regaip Kandili’ne erişmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Böylesi günler kalplerimizi sevgiyle dolduran, birbirimize hoşgörülü ve saygılı olmamız gerektiğini bizlere hatırlatan, kardeşlik, arkadaşlık, yardımlaşma gibi duygularımızı artıran ve günlerdir. Bu gün ve gecelerin en iyi şekilde değerlendirilerek, her zaman ihtiyaç duyduğumuz, sevginin tüm insanlar arasında yayılmasını diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimiz ve bütün İslam âleminin Regaip Kandili'ni tebrik ediyor, tüm İslam Aliminde barış ve huzurun hüküm sürdüğü günlere vesile olmasını diliyorum.”

Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74