KAYA VE EKİBİ MAHALLE MAHALLE GEZİYOR

AK Parti Safranbolu İlçe Başkanı Ali Kaya ve ekibi mahalle mahalle gezerek seçmenin sorunlarına kulak veriyor. Geçtiğimiz süreçte kongreden geçerek i

banner73
Genel 26.11.2017, 16:14 26.11.2017, 16:14
16
KAYA VE EKİBİ MAHALLE MAHALLE GEZİYOR
banner36

AK Parti Safranbolu İlçe Başkanı Ali Kaya ve ekibi mahalle mahalle gezerek seçmenin sorunlarına kulak veriyor. Geçtiğimiz süreçte kongreden geçerek ikinci dönem ilçe başkanlığına gelen Ali Kaya ve ekibi ilçe genelinde çalışmalarını sürdürüyor.

Katıldığı bir mahalle toplantısında açıklamalarda bulunan AK Parti Safranbolu İlçe Başkanı Kaya, "AK Parti olarak, halkımızın bağrından kopup ilk günki heyecanla 16 yıldır halkımızla iç içe olmaya ve sadece seçim dönemlerinde değil seçim öncesi sonrası her an halkımızla ve seçmenimizle iç içe olmaya devam ediyoruz. İşte köylerdeki birlikteliklerimiz ve sorunların yerinde çözülmesinden sonra, şuan da mahallelerimizle bir aradayız. Muhtarlarımız ve halkımızla istişare ederek çözüm istenen konuları yerinde dinleyerek onlarla hem hal olarak çözüm odaklı çalışmalarımız devam edecek. Bağlarbaşı mahallesindeyiz ve mahalle toplantılarımız devam edecek." dedi.

Yorumlar (0)
15
az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74