KARDEMİR GENEL MÜDÜRÜ GİDİCİ Mİ?

KARDEMİR A.Ş.’nin başarılı Genel Müdürü Ercüment Ünal’ın görevine son verilmesi için Yönetim Kurulu Başkanı ve Bağımsız Üye Ömer Faruk

banner73
Genel 02.09.2018, 20:04 02.09.2018, 20:04
18
KARDEMİR GENEL MÜDÜRÜ GİDİCİ Mİ?
banner36

KARDEMİR A.Ş.’nin başarılı Genel Müdürü Ercüment Ünal’ın görevine son verilmesi için Yönetim Kurulu Başkanı ve Bağımsız Üye Ömer Faruk Öz tarafından baskı yapıldığı belirtiliyor.

Geçtiğimiz ay baş gösteren Ömer Faruk Öz ile hakim hissedarlar olan Yolbulan ve Güleç aileleri arasındaki uyum bozukluğunda, Genel Müdür Ercüment Ünal, ailelerin yanında yer almayı tercih etmişti.

Yönetim Kurulu Başkanı Öz’ün bazı talimatlarına karşı çıktığı ifade edilen Ünal’ın görevinden ayrılması için baskı yaptığı, hatta hakim hissedarlara da bu talebini açıkça dile getirdiği belirtiliyor.

KARDEMİR’in rekor karlar açıkladığı şu günlerde başarılı olarak görülen Genel Müdür Ünal’ın görevine son verilmesi için Öz’ün yönetim kurulu toplantısında konuyu ısrarlı bir şekilde gündeme getirmek istese de, hakim hissedar olan diğer yönetim kurulu üyelerin genel müdüre sahip çıkacağı da konuşuluyor.

Yorumlar (0)
15
hafif yağmur
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74