KARAKAŞ BAŞVURUSUNDA GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

Karabük’ün sevilen genç, başarılı ve hayırsever işadamlarından Sertaş Karakaş, 24 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler milletvekili aday ad

Genel 28.04.2018, 21:52 28.04.2018, 21:52
79
KARAKAŞ BAŞVURUSUNDA GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI
banner36

Karabük’ün sevilen genç, başarılı ve hayırsever işadamlarından Sertaş Karakaş, 24 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler milletvekili aday adayı olarak resmi başvurusunu gerçekleştirdi.
AK Parti Yenice İlçe teşkilatı başkan yardımcılığı görevinden istifa eden Sertaş Karakaş, 24 Haziran’da yapılacak Genel seçimler için yoğun bir kalabalık eşliğinde AK Parti Karabük Milletvekili Aday Adaylığı başvuru belgesini AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz’e teslim etti.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Gençler siyasette aktif rol alın’ talimatıyla AK Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı olmaya karar verdiğini belirten Karakaş, "1994 yılında hafızama kazınan değerli liderimiz, başkomutanımızın sevgisini 24 yıldır yüreğimde yaşatıyorum. Ak davamızın kurulduğu günden bu yana 17 yıldır her seçimde partimizin tüm seçim çalışmalarında aktif olarak görevler aldım. Bugün burada AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Gençler siyasette aktif rol alın’ talimatıyla Karabük'te hizmet etmek aşkıyla AK Parti Karabük milletvekili aday adaylığını müracaat etmenin onur ve şerefinin taşımaktayım. Aday olsam da olmasam da AK davamızın hak yolunda reisimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın izinden asla ayrılmayacağım. Davasını davamız kabul ederek tek millet, tek bayrak, tek vatan,tek devlet ülküsünde yılmadan çalışacağıma huzurunuzda söz veriyorum." dedi.
Yenice'den kalabalık konvoy eşliğinde Karabük'e gelerek gövde gösterisi yapan hayrısever iş adamı Sertaş Karakaş resmi başvurusunu gerçekleştirdikten sonra parti binası önünde kendisini desteklemeye gelen gençlere de teşekkür konuşması yaptı.

Yorumlar (0)
banner11
banner12
1
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74