KARABÜK BELEDİYESİNE 74 SIFIR ARAÇ HİZMETE ALINDI

Karabük Belediyesi hizmet birimlerinde 3 yıl boyunca görev yapacak 74 yeni araç dualarla, kurbanlarla hizmete girdi. Türkiye’nin bir çok bölgesinde

banner73
Genel 01.10.2019, 10:13 01.10.2019, 10:13
34
KARABÜK BELEDİYESİNE 74 SIFIR ARAÇ HİZMETE ALINDI
banner36

Karabük Belediyesi hizmet birimlerinde 3 yıl boyunca görev yapacak 74 yeni araç dualarla, kurbanlarla hizmete girdi.

Türkiye’nin bir çok bölgesinde faaliyetlerini sürdüren ve sektörün öncü şirketlerinden biri olan Karabük kökenli yüklenici firma yetkilileri; “Memleketimize hizmet bizlere ayrı bir mutluluk veriyor” dedi.

Karabük Belediyesi, hizmetlerine yeni ve modern araçlarıyla devam ediyor. Yükleniciliğini Karabüklü bir firma olan Tepe-Kent Temizlik Limited Şirketinin üstlendiği 74 yeni aracın hizmete alınması nedeniyle bugün sade bir tören düzenlenirken, kesilen kurbanların ve edilen duaların ardından araçlar hizmete alındı.

Karabük kökenli bir firma olduklarına dikkat çeken Tepe-Kent Temizlik Limited Şirketi yetkilileri; “Burası bizim memleketimiz, ayrıca sektöre ilk adımlarımızı attığımız şehir. 15 yıllık bir aranın ardından 3 yıl önce şehrimize geri döndük. Büyükşehirlerde edindiğimiz tecrübelerimizle şehrimize daha güzel hizmetler yapıyoruz. Şehrimize çok güzel hizmetler kazandıran Sayın Belediye Başkanımızın bu hizmetlerine bir Karabüklü olarak katkı yapmak bizleri de mutlu ediyor. Başta Sayın Belediye Başkanımız olmak üzere, bizlere inanan, güvenen ve memleketimize hizmet etmemizi sağlayan tüm belediye yöneticilerimize teşekkür ediyoruz. Sıfır araçlarımızla Karabük’ümüze hizmet etmeye devam edecek, hemşehrilerimize mahcup olmamak adına her türlü gayreti göstereceğiz” şeklinde duygularını dile getirdiler.

Yapılan törenin ardından; 17 binek, 17 hafif ticari, 10 tanker, 6 yol süpürme aracı, 7 damperli kamyon, 13 çöp kamyonu, 2 bekoloder ve 2 çift kabinli kamyon dualarla hizmete girdi.

Yorumlar (0)
7
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39