KARABACAK 'KİMSE KAPIMDAN DÖNMEMİŞTİR'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük birinci sıra milletvekili adayı Seyit Ahmet Karabacak, dur durak bilmiyor. Ramazan ayı olmasına rağmen seçim ç

banner73
Genel 11.06.2018, 17:48 11.06.2018, 17:48
27
KARABACAK 'KİMSE KAPIMDAN DÖNMEMİŞTİR'
banner36

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük birinci sıra milletvekili adayı Seyit Ahmet Karabacak, dur durak bilmiyor. Ramazan ayı olmasına rağmen seçim çalışmalarına sabahın erken saatlerinde başlayan Karabacak, iftar sonrası sahur vaktine kadar seçim çalışmalarını sürdürüyor.

MHP Karabük milletvekili adayı Seyit Ahmet Karabacak, Ülkü Ocakları ve parti teşkilatları ile beraber Devlet Demiryolları (TCDD) ve Ülkü Gar'ın da çalışan personeli ziyaret ederek, destek istedi. Ziyaretlerde gösterilen yoğun ilgi ve alaka için teşekkür eden Seyit Ahmet Karabacak, “Beni herkes bilir. Beni arayanlar asla kapımdan dönmemiştir, dönmez de. Biz Oda başkanlığına geldiğimiz ilk gün makamın kapısını söktük ki herkes rahatlıkla girsin çıksın diye.

Allah nasip ederse 24 Haziran tarihinde vatandaşlarımızın Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhur ittifakına, milletvekili seçiminde ise partimize oy vereceklerinden şüphem yoktur.” dedi.Yorumlar (0)
9
hafif yağmur
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74