KARABACAK 'HALKIMIZIN TEVECCÜHÜ BÜYÜK'

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala siyasi partiler seçim çalışmalarını hızlandırdı. Milliyetçi Hareket Partisi Karabük milletvekili adayla

Genel 10.06.2018, 23:55 10.06.2018, 23:55
15
KARABACAK 'HALKIMIZIN TEVECCÜHÜ BÜYÜK'
banner36

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala siyasi partiler seçim çalışmalarını hızlandırdı. Milliyetçi Hareket Partisi Karabük milletvekili adayları Seyit Ahmet Karabacak ve Çetin İpek, Safranbolu Eski Çarşı esnaflarını ziyaret etti. Esnaf ziyaretlerinin yanı sıra haftasonunu Eski Çarşı'da geçiren vatandaşlarla sohbet eden MHP adayları 24 Haziran seçimleri için destek istedi.

Yapılan ziyaretlerde vatandaşların teveccühü ile karşılaştıklarını ifade eden MHP Karabük 1.sıra Milletvekili Adayı Seyit Ahmet Karabacak, “Yapmış olduğumuz ziyaretler de gösteriyor ki bize halkımızın büyük teveccühü var. İnsanlarımız bizden maddi olarak hiçbir şey istemiyorlar, sadece bizim milletvekili olup onlara sahip çıkmamızı istiyorlar. Vekil olursak çok şey değişecek ve Karabük kazanacak. Vatandaşlarımız Cumhur İttifakı'nın gayesini anlamış ve güvenmiş durumda. Allah nasip ederse 24 Haziran tarihinde vatandaşlarımız, esnaflarımız Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhur İttifakı'na, milletvekili seçiminde ise partimize oy vereceklerdir. ” diye konuştu.

Yorumlar (0)
11
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74