İYİ PARTİ KARABÜK TEŞKİLATLARINDAN İMAMOĞLU'NA DESTEK

İYİ Parti Karabük Teşkilatları olarak Millet İttifakı İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu’na destek amaçlı Safranbolu’nun simgesi olan 15.000 adet lo

Genel 17.06.2019, 13:38 17.06.2019, 13:38
13
İYİ PARTİ KARABÜK TEŞKİLATLARINDAN İMAMOĞLU'NA DESTEK
banner36

İYİ Parti Karabük Teşkilatları olarak Millet İttifakı İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu’na destek amaçlı Safranbolu’nun simgesi olan 15.000 adet lokum 18-19-20 Haziran tarihleri arasında İstanbul-Maltepe ilçesinde kurulacak stantta dağıtılmak üzere hazırlandı.

İl Teşkilatları tarafından Safranbolu İlçe Teşkilatında hazırlıkları yapılan lokumlar Genel Merkezin Maltepe ilçesinde hazırlamış olduğu stantta Karabük İl ve İlçe teşkilatı üyeleri tarafından ilçe seçmenlerine dağıtılacak.

Teşkilattan yapılan açıklamada; "İl ve İlçe Teşkilatları olarak Millet İttifakı İstanbul adayı sayın Ekrem İmamoğlu’na seçim yarışında başarılar dileriz. Sayın İmamoğlu’na ufakta olsa destek verebilmekten dolayı Teşkilat olarak mutluluğumuzu bildirmek isteriz." denildi.

Bu hazırlıkları yerinde incelemek için Safranbolu İlçe Teşkilatına gelen İYİ Parti Teşkilat İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Arslan ve Genel İdare Kurulu Üyesi Osman Topal teşkilatın birlik ve beraberliğini görerek teşekkür ettiler.

Yorumlar (0)
18
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74