INSTAGRAM'DAN DÜNYA PODYUMLARINA

KARABÜK'ÜN TESCİLLİ GÜZELİ TUĞÇE ARAL INSTAGRAM’DAN KEŞFEDİLDİ ARAL, BARSELONA VE MOSKOVA YOLCUSU

banner73
Genel 11.01.2016, 16:12 11.01.2016, 16:12
31
INSTAGRAM'DAN DÜNYA PODYUMLARINA
banner36
KARABÜK'ÜN TESCİLLİ GÜZELİ TUĞÇE ARAL INSTAGRAM’DAN KEŞFEDİLDİ

ARAL, BARSELONA VE MOSKOVA YOLCUSU

tuğçe aral

Best Model Of Turkey 2013'te Best Swimsuit ve Miss Freedom Of Turkey 2014'te birinci güzel seçilen ünlü model Tuğçe Aral'ı Instagram'dan keşfeden yabancı modellik ajansları, ünlü model ile çalışmak için teklifte bulundu.

Barselona ve Moskova’da faaliyet gösteren "Casta Models" isimli ajans ünlü modeli Instagram'dan keşfederek, "Sizinle çalışmak istiyoruz" teklifi yaptı.

Genç modeli Instagram üzerinden keşfettiklerini belirten “Casta Models” ajans yetkilileri, dünyaca ünlü birçok top model ile çalışıyor. Ajans yetkilileri, Avrupai fiziği ile dikkatleri çeken Tuğçe Aral’ı, 2016’nın başlarında ve ilerleyen aylarda Barselona ve Moskova’da yapılacak olan defilelerde podyuma çıkartmak istediklerini ifade ettiler.

ARAL: “ÜLKEM ADINA GURUR DUYDUM”

Dünyaca ünlü ajansın, Türkiye’den çalışmak için sadece Tuğçe Aral’ı seçmesi, tescilli güzeli oldukça gururlandırdı. Ünlü model Aral, “Bana gelen bu teklif karşısında çok mutlu oldum ve ülkem adına gurur duydum. Barselona ve Moskova’daki defilelerde ülkemi en iyi şekilde temsil edeceğime inanıyorum” dedi.

Tuğçe Aral, kendisine gelen bu teklif üzerine, dünyayı dolaşarak yapacağı televizyon programının çekimlerine ara vermek zorunda kaldığını da kaydetti.
Yorumlar (0)
9
açık
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74