'I LOVE SAFRANBOLU' KENTE RENK KATIYOR

Belediyesi tarafından Kent Meydanı, Hıdırlık Seyir Tepesine ve Kazdağlı Meydanına 'I Love Safranbolu' yazısı yerleştirildi. Safranbolu Belediyesi

Genel 23.07.2018, 17:08 23.07.2018, 17:08
19
'I LOVE SAFRANBOLU' KENTE RENK KATIYOR
banner36

Belediyesi tarafından Kent Meydanı, Hıdırlık Seyir Tepesine ve Kazdağlı Meydanına 'I Love Safranbolu' yazısı yerleştirildi.

Safranbolu Belediyesi kentin tanıtımını hızlandırmak ve sosyal medyada yaygınlaştırmak amacıyla dikkat çeken tanıtım çalışmalarına devam ediyor. Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’in talimatı ile Misak-ı Milli Demokrasi Meydanı ve Hıdırlık Seyir Tepesine ve Kazdağlı Meydanına konulan Safranbolu yazılı platform gerek Safranbolulu vatandaşların gerekse kenti ziyaret eden yerli ve yabancı misafirlerin de ilgi odağı oldu.

Yetkililer, platform yerleştirilmesinin ardından kısa bir süre geçmesine rağmen hafta sonunu korumanın başkenti Safranbolu’da geçiren turistlerin ilgi odağı oldu. Yerli ve yabancı binlerce turist Safranbolu yazısının önünde hatıra fotoğrafı çektirirken, tanıtıma da katkı sağlaması bekleniyor.

Yorumlar (0)
4
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39