HİDAYET AYGÜN CHP MERKEZ İLÇE BAŞKAN ADAYI

CHP'de kongre süreci tüm yurt genelinde olduğu gibi Karabük'te de hızlandı ve ilçe başkan adayları da yavaş yavaş belli oluyor. Yarın merkez ilç

Genel 15.11.2019, 13:16 15.11.2019, 13:16
51
HİDAYET AYGÜN CHP MERKEZ İLÇE BAŞKAN ADAYI
banner36

CHP'de kongre süreci tüm yurt genelinde olduğu gibi Karabük'te de hızlandı ve ilçe başkan adayları da yavaş yavaş belli oluyor.

Yarın merkez ilçede yapılacak olan delege seçimleri öncesinde Hidayet Aygün'de CHP Karabük Merkez İlçe Başkan Adayı olduğunu ilan etti.

Mevcut merkez ilçe başkanı Mustafa Erten'in karşısına muhtemelen tek aday olarak Hidayet Aygün'den başka adayın çıkması beklenmiyor.

CHP'de köklü bir siyaset geçmişine sahip olan Hidayet Aygün "Yaşanabilir bir Karabük için, Hak, hukuk ve adalet için, özgür ve demokrat bir Türkiye Karabük'te yakmak için, CHP Karabük Merkez İlçe Başkanlığına adayım." şeklinde açıklamalarda bulundu.

Yarın yapılacak olan CHP Karabük Merkez İlçe Delege seçimlerinde bir çok mahalleye ve partiye sandık konulacağı belirtilirken, Beyaz liste ile Mustafa Erten'in, Mavi Liste ile de Hidayet Aygün'ün yaptığı delege listeleri yarışacak.

Yorumlar (0)
8
açık
banner23
banner17
banner18
banner39