HASTA ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Uzun zamandan beri devam eden hasta ziyaretleri hem tedavi gören hastalara hem de hasta yakınlarına moral oluyor. Safranbolu Belediyesi Kültür ve Sosyal

Genel 28.12.2017, 14:09 28.12.2017, 14:09
11
HASTA ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
banner36

Uzun zamandan beri devam eden hasta ziyaretleri hem tedavi gören hastalara hem de hasta yakınlarına moral oluyor.

Safranbolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen hasta ziyaretleri devam ediyor.

Yapılan açıklamada “Sosyal Belediyecilik anlayışı içerisinde Belediye rutin hizmetlerinin yanı sıra toplumun her kesimine eşit ve aynı içtenlikle yaklaşan Belediyemiz gördükleri tedavilerin yanında morale de ihtiyaçları olan hastalarımız unutmamaktadır. Uzun zamandan beri idame ettirdiğimiz hasta ziyaretlerimize devam ediyoruz.

Olumlu geri dönüşleri görmek bizleri ziyadesi ile mutlu etmektedir. Bu ziyaretlerde hasta vatandaşlarımız ile sohbet ediyor, bizlerden bir istekleri olduğunda yardımcı olmaya gayret gösteriyoruz. Bu vesile ile tüm hastalarımıza acil şifalar diliyoruz” denildi.

Ziyaretlerin özellikle hastalarına moral olduğunu ifade eden harsta yakınları, “Sayın Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Dr. Fatih Ürkmezer beyefendi başta olmak üzere Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünde görev yapan, güler yüzlü arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” şeklinde görüşlerini dile getirdiler.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39