GÜNEŞ 'AK PARTİ GÖMLEĞİN İLK DÜĞMESİNİ YANLIŞ İLİKLEMEZ'

Ak Parti Karabük Milletvekili Aday adayı Niyazi Güneş,  Karabük'te Hıdırellez geleneği dolayısıyla köy derneklerinin programlarına katıldı. Safra

banner73
Genel 06.05.2018, 20:11 06.05.2018, 20:11
37
GÜNEŞ 'AK PARTİ GÖMLEĞİN İLK DÜĞMESİNİ YANLIŞ İLİKLEMEZ'
banner36

Ak Parti Karabük Milletvekili Aday adayı Niyazi Güneş,  Karabük'te Hıdırellez geleneği dolayısıyla köy derneklerinin programlarına katıldı. Safranbolu'nun Aşağı Tokatlı, Kuzuyaka Hacılar ve Konarı Köylerinde hemşerileriyle buluşan  Güneş, Hızır Aleyhisselam ve İlyas Aleyhisselam'ın her yıl 6 Mayıs günü buluştuğuna inanılan ve bereket kabul edilen Hıdırellez etkinlikleri heyecanını köylülerle birlikte yaşadı. Böyle günlerin gelenekleri yaşatma, kaynaşma ve birlikte olma duygusuna önemli katkıları olduğunu vurgulayan Güneş, hemşehrileriyle sohbet etti ve günün anlamına atfen pişirilen yemekten yedi.

Program bitiminde basın mensuplarının temayül yoklamasını sorması üzerine açıklama yapan Güneş; "Cumartesi günü Ak Parti olarak güzel bir ortamda temayül yoklamamızı gerçekleştirdik. Güzel bir demokrasi havası vardı. Teşkilatlarımız yoğun katılım sağladı. Bu durum bizler adına sevindirici olmuştur. Teşkilatlarımıza ve emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca 24 Haziran için teşkilatlarımızın hazır olduğunu da bu vesileyle gördük. Bu da bizi ayrıca sevindirmiştir. Şimdi önümüzde adaylık süreci var. Tüm aday adayları arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Biliyoruz ki Ak Parti 16 yıllık iktidarı boyunca hiç bir zaman gömleğin ilk düğmesini yanlış iliklememiştir. İktidarın ve başarının sırrı da burdan gelmektedir" dedi.

[gallery link="file" ids="52184,52185,52186"]

Yorumlar (0)
4
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74