GENEL SEKRETER UZUN OKULLARDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Karabük İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, okulların tatil olması sebebiyle binalarda yapılması gere

Genel 18.07.2017, 17:13 18.07.2017, 17:13
11
GENEL SEKRETER UZUN OKULLARDA İNCELEMELERDE BULUNDU
banner36

Karabük İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, okulların tatil olması sebebiyle binalarda yapılması gereken tadilatları yerinde inceledi. 


İlk olarak Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse’yi ziyaret eden Genel Sekreter Uzun, Köse ile birlikte Demirçelik İlköğretim Okulu’nda ardından Safranbolu İmam Hatip Lisesi’nde son olarak da eğitim-öğretime kapalı olan tarihi Kale Altı İlköğretim Okulu’nda incelemelerde bulundu.

Yapılan incelemelerin ardından kısa bir açıklama yapan Uzun, “Öğrencilerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek için eğitim-öğretim kurumlarımızda tadilat isteyen kısımları mühendislerimiz ve teknikerlerimiz ile birlikte denetliyoruz. Özel İdare olarak üzerimize düşen çalışmaları geciktirmeden yaparak yeni eğitim-öğretim okullarımızı hazırlayacağız” diye konuştu.

Uzun’a incelemeleri sırasında Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse, Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Nevzat Akbaş, Şube Müdürü Erdal Üngören, Yatırım ve İnşaat Müdürümüz Mehmet Fatih Garip eşlik etti.
Yorumlar (0)
2
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39