EMEKLİLER EVİ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Karabük Belediyesi’nin örnek projelerinden biri olan ve Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin talimatları ile 29 Kasım 2018 tarihinde düzenlene

Genel 19.03.2019, 10:35 19.03.2019, 10:35
20
EMEKLİLER EVİ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
banner36

Karabük Belediyesi’nin örnek projelerinden biri olan ve Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin talimatları ile 29 Kasım 2018 tarihinde düzenlenen tören ile temeli atılan "Emekliler Evi" projesinde çalışmalar son hızıyla devam ediyor.

"Emekliler Evi" projesi tamamlandığında emeklilerin zamanlarını en verimli şekilde geçirebilecekleri dinlenme ve sohbet alanları yer alacaktır. Emeklilerin ruhsal ve sosyal gereksinimlerini sağlayacak donatıları bünyesinde barındıran merkez, emeklilerin buluşma noktası haline gelecektir. Emekliler buraya gelerek çaylarını içip, gazete ve kitaplarını okuyabileceklerdir.

Emekliler evinin hizmete açılmasını sabırsızlıkla beklediklerini söyleyen emekli vatandaşlar, memnuniyetlerini Başkan Vergili’ye teşekkür ederek dile getirdiler.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ise, emekli vatandaşların emeklilik süreçlerini daha iyi şartlarda yaşayabilmeleri ve kaliteli vakit geçirebilmeleri için Emekliler Evi projesini hayata geçirdiklerini ifade etti.

Yorumlar (0)
8
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74