DENETİMLER SÜRÜYOR

Safranbolu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü kipleri iş yeri denetimlerine ara vermeden devam ediyor.

Genel 23.08.2017, 16:25 23.08.2017, 16:25
16
DENETİMLER SÜRÜYOR
banner36

Safranbolu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü kipleri iş yeri denetimlerine ara vermeden devam ediyor.


Zabıta ekipleri özellikle temel gıda maddesi olan iş yerlerinde sağlıklı çalışma koşulları olup olmadığını, sağlık karnelerinin işlenip işlenmediği, gıda maddelerinin son kullanma tarihleri gibi pek çok konuda denetleme yaparken, en son denetlenen yerler şekerleme türü imalat yapan ticarethaneler oldu.

Halk sağlığına hayli önem veren Safranbolu Belediyesi, yeni yıla girerken vatandaşların sağlıklı ürünler almaları konusunda çalışmalar yaparken diğer yandan da denetim yaparak vatandaşın içi rahat bir şekilde alış veriş yapmasını sağlıyor.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Safranbolu Kaymakamı/Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer, Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi denetimleri daha da sıklaştırdıklarını ifade ederken, Safranbolulu vatandaşların daha rahat bir yaşam sürebilmeleri için Belediye olarak elllerinden geleni yaptıklarını, bu konuda ara vermeden çalışmalara devam ettiklerini söyledi.

Belediye Zabıta ekipleri tarafından yapılan denetimler sayesinde her zaman tüketilecek ürünün tazesini alma şansımız olduğunu dile getiren Ürkmezer, “Vatandaşların sağlıklı temel gıda maddeleri almaları adına çalışmalar aralıksız sürecek. Safranboluluların gönlü rahat olsun. Zabıta ekipleri denetimlerine aralıksız devam edecektir " dedi.
Yorumlar (0)
11
hafif yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74