CHP'DEN YENİCE ÇIKARMASI

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayları Hüseyin Avni Aksoy, Sedat Karaoğlu ve Gülsün Beninç çalışmalarını hızlandırdılar. Karabük'ü adım

Genel 03.06.2018, 16:50 03.06.2018, 16:50
43
CHP'DEN YENİCE ÇIKARMASI
banner36

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayları Hüseyin Avni Aksoy, Sedat Karaoğlu ve Gülsün Beninç çalışmalarını hızlandırdılar. Karabük'ü adım adım gezen Milletvekili adayları her Geçen gün çalışmalarını yoğunlaştırıyor.CHP'li Milletvekili Adayları Yenice'de .ok sayıda partilinin katılımı ile ziyaret gerçekleştirdiler. Yenice'de vatandaşlarla sohbet eden milletvekili adayları sorunları not aldı ve çözüm için yapılması gerekenler hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Ziyaretlerin ardından bir değerlendirme yapan milletvekili adayı Dr. Hüseyin Avni Aksoy: ''Yenice de tıpkı Karabük'ün diğer ilçeleri gibi kaderine terk edilmiş. Hatta o kadar ki AK Parti Yeniceli hemşehrilerimizin oylarıyla seçtikleri Belediye Başkanını bile partisinden ihraç etmişler. Yani AK Parti Yenice'yi defterden silmiş. Hatta Dünya'nın sayılı ormanları arasında olan Yenice ormanlarına da ihanet ediliyor. Şeker Kanyonuna HES yapmaya çalışmak Yenice'ye ihanettir. Eğer ben milletvekili seçilirsem neye malolursa olsun Yenice'de HES kurulmasına izin vermeyeceğim. Yenice ormanları sadece Yenice'nin değil tüm Türkiye'nin değeridir. Ben Yeniceli hemşehrilerime bize gösterdikleri ilgi alaka için teşekkür ediyorum'' dedi.

Ziyaretlerin ardından Milletvekili Adayı Dr. Hüseyin Avni Aksoy, Kalaycılar Mahallesi'nde düzenlenen iftar programına katılarak vatandaşlar ile birlikte orucunu açtı. Milletvekili adaylarına Yenice ziyareti sırasında İl Başkanı Abdullah Çakır ve Yenice İlçe Başkanı Orhan Karakaş eşlik etti.

[gallery link="file" ids="53367,53368,53369"]

Yorumlar (0)
banner11
banner12
-3
hafif kar yağışlı
banner17
banner18
banner39
banner74