CHP'DE İLK ADAY ABDULLAH ÇAKIR

CHP Karabük İl Başkanı Erdoğan Dinçel geçtiğimiz hafta düzenlediği basın toplantısında, aday olmayacağını açık

banner73
Genel 11.12.2017, 15:13 11.12.2017, 15:13
19
CHP'DE İLK ADAY ABDULLAH ÇAKIR
banner36
CHP Karabük İl Başkanı Erdoğan Dinçel geçtiğimiz hafta düzenlediği basın toplantısında, aday olmayacağını açıklamasının ardından yapılacak olan kongrede ilk adaylığını açıklayan isim Abdullah Çakır oldu.

Çakır yaptığı açıklamada;Biz arkadaşlarımızla aday olmayı düşünmeden önce Karabük’te  neler yapabiliriz, neleri değiştirebilirizi düşünerek bu yola çıkmaya karar verdik.

Yapabileceğimiz ilk işin ben değil biz olması gerektiğini düşünerek bizler Cumhuriyet Halk Partisi il yönetimine talip olduk. Önce Karabük halkının ve basınımızın bunu bilmesini isteriz. Bundan sonra ilk sloganımız başın düştükçe dara Cumhuriyet Halk partisini ara olacaktır.

Değerli delege arkadaşlarım, eğer bizlere bu yetkiyi verirseniz Karabük’te gitmediğimiz köy sıkmadığımız el kalmayacaktır.

İlimizin neresinde sorun varsa, çözümlerimizle beraber bizler orada olacağız. Sessiz toplumun yükselen sesi olacağız.

Karabük halkının üzüntüsü bizim üzüntümüz, sevinci bizim sevincimiz olacaktır.

İyi ve kötü her zaman üyelerimizin ve halkımızın yanında olacağız.

Kimsesizin kimsesi, sessizlerin sesi olmak ilk hedefimiz.

Bundan sonra ben değil, biz olarak tüm üyelerimizi kucaklayacağız.

Beyaz bir sayfa açıp parti içinde kırgın, küskün, kızgın kim varsa onlarla konuşup, düzenli olarak partimizde toplantılar yapıp onların görüşlerini alıp değerlendireceğiz.

Köy köy, mahalle mahalle dolaşıp başta parti üyelerimiz olmak üzere herkesle kucaklaşacağız.

Sürekli partililerimizle ve halkımızla iç içe olup onlarla irtibat halinde olacağız.

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün iki büyük eseri olan Cumhuriyet’e ve Cumhuriyet Halk Partisi’ne sonuna kadar sahip çıkacağız. Emeğin başkenti Karabük’te partimizi hak ettiği  yere taşıyacağız.

Sayın delege arkadaşlarım; eğer örgüt çalışsın, her yerde onurla partimizi temsil etsin istiyorsanız bizler buradayız. Bizlere vereceğiniz destekle bunları başarabileceğimize inanıyoruz.

24 Aralık 2017 Saat 11:00’da Karabük Kent Meydanı Belediye Nikah Salonunda yapılacak olan il kongremize tüm delegelerimizi, üyelerimizi, Karabük halkını ve değerli basın mensuplarını bekliyor hepinize saygılarımızı sunuyoruz.Dedi.
Yorumlar (0)
5
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74