CHP ADAYI KÖSE HER YERE DOKUNUYOR

Elif Köse; servis şoförlerine söz verdi: "Mağduriyetinizi Gidereceğim” Safranbolu Servis Araçları Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif Başkanı Mevl

Genel 19.02.2019, 17:03 19.02.2019, 17:03
28
CHP ADAYI KÖSE HER YERE DOKUNUYOR
banner36

Elif Köse; servis şoförlerine söz verdi: "Mağduriyetinizi Gidereceğim”

Safranbolu Servis Araçları Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif Başkanı Mevlüt Doymuş Servis araçlarının satışı konusunda belediye tarafından kendilerine yüksek devir bedeli uygulandığını belirtti.

CHP Safranbolu Belediye Başkan Adayı Elif Köse servis şoförleri ile bir araya geldi. Servis araçları şoförleri çocuklarımızın okullara güvenli ulaşımı sağmak için kendilerinin güvenilir son modeller araçlarla çalıştıklarını ancak çeşitli nedenlerle araçlarını satmak istedikleri zaman devir parası olarak belediyenin yüksek bir fiyat çıkardığını alıcının bu fiyat yüzünden satıştan vazgeçtiğini belirttiler.

CHP Başkan Adayı Elif Köse konu hakkında servis araçları şoförlerine şunları söyledi:

“Çocuklarımızı emanet ettiğimiz servis şoförlerinin sorunlarına yardımcı olmak belediye başkanı olarak bizim zaten görevimizdir. Safranbolu halkı beni bu göreve getirdiğinde mağduriyetinizi gidereceğiz, diğer belediyelerde nasıl uygulanıyorsa bizde bu şekilde uygulayacağımıza söz veriyorum. Sosyal belediyecilik anlayışı ile yürüteceğimiz çalışmalarımızda bizim görev süremizde her zaman konunun tarafları ile görüşerek kararlar alacağız. Bundan hiç kuşkunuz olmasın. Her zaman bu konuda ısrarla söylüyorum ki ortak akıl ile yöneteceğim” dedi.

Yorumlar (0)
17
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74