ÇEBER,KILAVUZLAR VE BOSTANBÜKÜ KÖYLERİNİ ZİYARET ETTİ

Vali Kemal Çeber Kılavuzlar Köyü ile Bostanbükü Köyünü ziyaret ederek köy muhtarlarından bilgiler aldı. Ziyaretine Mer

Genel 08.12.2017, 14:45 08.12.2017, 14:45
16
ÇEBER,KILAVUZLAR VE BOSTANBÜKÜ KÖYLERİNİ ZİYARET ETTİ
banner36
Vali Kemal Çeber Kılavuzlar Köyü ile Bostanbükü Köyünü ziyaret ederek köy muhtarlarından bilgiler aldı.


Ziyaretine Merkez ilçeye bağlı Kılavuzlar Köyü ile başlayan Vali Kemal Çeber, köy muhtarı Mithat Gümüş ve azalarla muhtarlık hizmet binasında bir araya gelerek KÖYDES kapsamında yapılan hizmetler, köyün ve köylünün sorunları ile taleplerini dinledi. Daha sonra yapı devam eden 16 derslikli ilköğretim okulu inşaatında incelemelerde bulanan Vali Çeber yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.


İnceleme ve ziyaret programına Safranbolu ilçemiz sınırlarında bulunan Bostanbükü Köyü ile devam eden Vali Çeber, köy muhtarı Yaşar Başaran ve azalarla muhtarlık hizmet binasında bir araya geldi. Köy Muhtarı Başaran’dan köyün nüfusu, öğrenci yurtları, öğrenci sayısı, alt yapı, sağlık, ulaşım ve eğitim hizmetleri hakkında bilgiler alan Vali Çeber, köyün sorunlarını ve taleplerini dinleyerek beraberindeki ilgili kurum müdürlerine gerekli çalışmaların yapılması için talimatlar verdi.


Vali Kemal Çeber’in Kılavuzlar Köyü ve Bostanbükü Köyünde gerçekleştirdiği inceleme ve ziyaret programında İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, İl Sağlık Müdürü Ahmet Sarı, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse,  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin, Karayolları 153. Şube Şefi Ziya Şenoğlu ve DSİ 234. Şube Müdürü Yasin Devrim eşlik etti.
Yorumlar (0)
5
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39