CEBECİ 'SAFRANBOLU DAHA İYİSİNE LAYIK'

Safranbolu AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Nihat Cebeci, Safranbolu gibi Dünya miras listesine alınmış tarihi ve turistik kentin daha iyi hizmetlere l

banner73
Genel 20.11.2018, 11:50 20.11.2018, 11:50
29
CEBECİ 'SAFRANBOLU DAHA İYİSİNE LAYIK'
banner36

Safranbolu AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Nihat Cebeci, Safranbolu gibi Dünya miras listesine alınmış tarihi ve turistik kentin daha iyi hizmetlere layık olduğunun altını çizdi.

Cebeci "Yeni ve modern belediyecilik anlayışı ile yerel yönetim sisteminin Safranbolu Belediyesine yerleştirilmesi için zaten geç kalınmış ve daha da geç kalınmamalı. Safranbolu da belediyecilik diğer şehirlere nazaran daha farklı ve zordur. Alan yönetimi sistemi ile Belediye Başkanının ve Belediye Meclisinin alacağı kararlarda denetlenmelidir. Safranbolu Belediyesinin yönetimine Allah nasip eder de gelirsek, Belediye yönetiminin üstünde de bir karar mercisi olan "Alan Yönetimi" sistemini mutlaka getireceğiz. Alacağımız her karar bu sistemin kontrolünden ve onayından geçecek. Böylece bu gün doğru yaptığımız bazı tasarrufların, yarın yanlış alınmış bir karar olarak karşımıza çıkmasını önlemiş olacağız" diye konuşarak, bilgi verdi.

AK Parti Safranbolu Belediye Başkan Aday Adayı Nihat Cebeci son olarak "Parti Genel Merkez Yöneticilerimiz ve Sayın Cumhurbaşkanımız halk nezdinde karşılığı olan, Belediyeciliği bilen, halka hizmetkarlık yapacak adayları yurt genelinde de en isabetli tespitlerle bulacaklardır. Aynı isabetli kararı Safranbolu içinde vereceklerinden şüphem yok. Allah her şeyin hayırlısını bize ve halkımıza nasip etsin." Dedi.

Yorumlar (0)
11
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74