BU GÖRÜNTÜLER YAKIŞMIYOR

Karabük'ün en merkezi yeri olarak bilinen, araçların girişinin yasaklanması ile yayalaştırma bölge haline getirilen Hürriyet Caddesindeki bazı çirki

Genel 01.05.2019, 15:06 01.05.2019, 15:06
29
BU GÖRÜNTÜLER YAKIŞMIYOR
banner36

Karabük'ün en merkezi yeri olarak bilinen, araçların girişinin yasaklanması ile yayalaştırma bölge haline getirilen Hürriyet Caddesindeki bazı çirkin görüntüler kent estetiği adına yakışmıyor.

Özel bir bankanın eski binasını yıkarak, inşaat başlaması ile inşaat alanının çevresine gerdiği çuval bezinden bozma örtü Karabük'ün en merkezi ve işlek caddesinde kötü bir görüntü ortaya çıkartıyor.

İnşaat alanının çevresinin daha estetik bir malzeme ile kapatılması gerekirken, çuval bezi gibi bir malzemenin gelişi güzel gerilmesi, Karabük'ün il görünümü taşıyıp taşımadığı tartışmalarını akla yeniden getiriyor.

Öte yandan eski belediye binasının yıkılması ile özel bir AVM'nin çıplak ve kirli duvarının Hürriyet Caddesinin tam göbeğinde devasa bir duvar gibi durması da kötü görüntüleri daha da çoğaltıyor.

Karabük Belediyesinin şehir merkezindeki bu kötü görüntüler ile ilgili nasıl bir uygulama yapacağı da vatandaşlar tarafından soruluyor.

Yorumlar (0)
6
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74