BELGESEL FİLMLER GÖSTERİME ÇIKIYOR

Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali kapsamında yer alan filmler izleyici ile buluşuyor. Bu yıl 19. kez kapılarını açacak olan Uluslara

banner73
Genel 29.08.2018, 11:28 29.08.2018, 11:28
13
BELGESEL FİLMLER GÖSTERİME ÇIKIYOR
banner36

Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali kapsamında yer alan filmler izleyici ile buluşuyor.

Bu yıl 19. kez kapılarını açacak olan Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali çok sayıda etkinliğin yanı sıra, birbirinden güzel belgesel film ile de adından söz ettirecek.

Bu kapsamda 1 – 8 Eylül tarihleri arasında Misak-ı Milli Demokrasi Meydanı ve Tarihi Çarşıda bulunan Altın Safran Belgesel Film Müzesi ve Akademisinde ( Muallimler Birliği ) 15 belgesel film, izleyici ile buluşacak.

Belgesel severlerin merakla bekledikleri filmler ve yayınlanacağı tarihler aşağıda belirtilmiştir.

Sürünün Zor Yolculuğu – Deniz Girginkoç Nazik, Kıymetli Bir Bina Öyküsü – Neslihan Semerci, TARİZ; Dişe Diş, Söze Söz – Sezer Ağgez, Anadolu Kadınları Teşkilatı; Baciyan-i Rum – Tayfun Tanju Kara, Pelikül – Zeki Koyuncu, Nakavt – Zeki Koyuncu – Hasan Akıncı, Peki Şimdi Nereye – Zeynep Südinç.

Özel Gösterim:

Bay Sinema: Türker İnanoğlu – Musa Ak, Bulgar Kilisesi Restorasyonu –Fikriye Bulunmaz, Saat Tamircisi – Hüseyin Zafer, Yemeni Ustası – Esma Coşkun, Tarihi Kilitçi – Ekrem Değirmenci, Zilli Maşa – Furkan Kaya, Doğada Süzülen Kültür “ Karabük” – İsmail Şahinbaş.

Belgesel filmler 1-5 Eylül 2018 tarihleri arası Misak-ı Milli Demokrasi Meydanı, 6-8 Eylül 2018 tarihleri arasında ise Tarihi Çarşıda bulunan Altın Safran Belgesel Film Müzesi ve Akademisinde ( Muallimler Birliği ) gösterime girecek.

Yorumlar (0)
5
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74