BAŞKAN KÖSE'DEN YÜKSEL OĞUZHAN'A ZİYARET

Başkan Elif Köse Karayolları 15. Bölge Müdürü Yüksel Oğuzhan'ı Makamında Ziyaret Etti Oğuzhan'a Safranbolu'ya özel el yapımı ahşap ev maketi

Genel 09.09.2020, 11:36 09.09.2020, 11:36
32
BAŞKAN KÖSE'DEN YÜKSEL OĞUZHAN'A ZİYARET
banner36

Başkan Elif Köse Karayolları 15. Bölge Müdürü Yüksel Oğuzhan'ı Makamında Ziyaret Etti

Oğuzhan'a Safranbolu'ya özel el yapımı ahşap ev maketi hediye eden Elif Köse'ye ziyaretinde Belediye Başkan Yardımcısı Halil Bakkal eşlik etti.

Yapılan görüşmede Safranbolu ile ilgili yapılacak projeler ve çalışmaların son durumu hakkında değerlendirmeler ve karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

Safranbolu ile bağlantılı karayollarının sorunlarının ele alındığı toplantıda, Bartın Kavşağı ve Yazıköy Kavşağı'ndaki çalışmalar hakkında bilgi alan, Kıranköy Kavşağı'nın daha kullanışlı hale gelmesi için Yüksel Oğuzhan ile fikir alışverişinde bulunan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, "Bölgemizdeki tüm kurumlarla uyumlu bir şekilde çalıştığımız takdirde mevcut sorunların çok daha kolay çözüleceğine inanıyorum.  İlçemize bağlanan karayollarındaki problemlerin yakından takipçisiyiz ve muhatap olduğumuz tüm kurumlarla işbirliği içinde hareket ederek  turizm kenti Safranbolumuzu daha cazip hale getireceğiz." dedi.

Yorumlar (0)
13
hafif yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74