BAŞKAN KÖSE'DEN 1 MAYIS MESAJI

Safranbolu Belediye Bakanı Elif Köse, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Köse mesajında, "1 Mayıs, eme

Genel 30.04.2020, 13:06 30.04.2020, 13:06
66
BAŞKAN KÖSE'DEN 1 MAYIS MESAJI
banner36

Safranbolu Belediye Bakanı Elif Köse, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Köse mesajında, "1 Mayıs, emekçinin ve dayanışmanın bayramıdır. Barış, özgürlük, demokrasi içinde, savaşsız bir dünyada sömürüsüz, insan onuruna yakışır bir iş ve yaşam herkesin hakkıdır. Bu yaşam ve refahı sağlayabilmenin en önemli noktası ise demokrasi ve liyakattır. 1 Mayıs’ın hem çalışanlarımızın kendi arasındaki dayanışmayı hem de diğer sosyal kesimler arasında diyalog ve işbirliğini geliştireceğine, ülkemizin huzur, barış ve dayanışma gücüne katkı yapacağına inancım tamdır. Demir Çelik Fabrikası ve işçileriyle, emeğin kenti Karabükümüz bunun en güzel örneğidir.

Bizler, kıymeti çok büyük olan çalışanlarımızın, bu anlamlı günde olduğu gibi her zaman yanlarında bulunmaya, onların en büyük destekçisi olmaya devam edeceğiz. Sadece ülkemizin değil tüm dünyanın geçtiği bu zorlu dönemde çalışan, evine ekmek götüren işçilerimizin de yaptıkları bu kutsal davranış, Emek ve Dayanışma Günü’nün önemine anlam katmaktadır.

Ben, gelişme ve kalkınma hamlelerine alın terleriyle büyük katkı sağlayan, özveriyle çalışan, üreten, hakkını yedirmemek için mücadele eden fakat hakkıyla da çalışan tüm işçilerimizin ve emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü en samimi duygularımla kutluyorum." dedi.

Yorumlar (0)
19
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74