BAŞKAN KÖSE'DEN 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI MESAJI

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeni ile bir mesaj yayımladı. Köse mesajında şu görüşlere yer verdi:

Genel 30.04.2019, 16:39 30.04.2019, 16:39
42
BAŞKAN KÖSE'DEN 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI MESAJI
banner36

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeni ile bir mesaj yayımladı.

Köse mesajında şu görüşlere yer verdi:

'Ülkemizde ekonominin her noktasında emekçilerin alın teri ve emeği bulunmaktadır. Türkiye’nin daha kalkınmış, daha üretken hale gelmesi için çalışan emekçilerimiz bu toprakların en önemli sermayesidir.

1 Mayıs dünya işçilerinin birlik, dayanışma ve mücadele günleridir, eğer bu bayramı kutluyorsak bu emekçi ve işçi sınıfının tarih boyunca verdiği bedeller sayesinde olmuştur. İşsizliğin giderek arttığı böyle bir dönemde emekçi kardeşlerimize destek olmak için sadece 1 Mayıslarda değil, her zaman yanlarındayız.

Yine, başta İş sağlığı ve güvenliği olmak üzere işçilerin hak arayışları konusundaki girişimleri ve sendikal faaliyetlerini destekleyeceğiz.

Bu duygularla, haksızlığın, eşitsizliğin, adaletsizliğin ve ezilmenin olmadığı, emeğin sömürülmediği, aydınlık, eşit ve güzel bir dünya göreceğimiz günlerin umuduyla başta ilçemizdeki işçi arkadaşlarımız olmak üzere, tüm işçi ve emekçi halkımızın bu anlamlı günlerini en derin duygularımla kutluyor, saygılar sunuyorum."

Yorumlar (0)
27
açık
banner17
banner18
banner39
banner74