BALTAYLA ARAÇLARA SALDIRDI

YOL BOYUNCA BALTAYLA ÖNÜNE GELEN ARAÇLARIN CAMLARINI KIRDI

banner73
Genel 03.03.2016, 14:43 03.03.2016, 14:43
16
BALTAYLA ARAÇLARA SALDIRDI
banner36
YOL BOYUNCA BALTAYLA ÖNÜNE GELEN ARAÇLARIN CAMLARINI KIRDI

BALTAYLA SALDIRI

Karabük’te alkollü olduğu iddia edilen bir kişi eline aldığı balta ile dehşet saçarak yol boyundaki araçların camlarını parçaladı.

Ankara Caddesi üzerinde sabah saatlerinde meydana gelen olayda Onur K. isimli şahıs, elindeki balta ile park halindeki değişik markalardaki yaklaşık 5 aracın camlarını kırarak adeta dehşet saçtı. Kimseye aldırış etmeden elindeki balta ile araçların camını kıran şahsın rahat tavırları ise kameralara yansıdı.

Yol boyu park halindeki araçlara zarar veren Onur K.’yi yoldan geçen 4 arkadaşı engelledi. Şahsın elindeki baltayı alan arkadaşları, Onur K.'yi bir araca bindirerek uzaklaştırdı. Olayın ardından Onur K., polis ekipleri tarafından Demir Çelik kavşağında gözaltına alındı.

Aracının her iki camı kırılan Tevfik Sivri, olay olduğu anda iş yerinde arkasının dönük olduğunu söyleyerek, “Bir şey patladı farkında değildim. Komşuya sordum o da 'senin arabanın camı patladı' dedi. Biri bomba attı sandım. Arabanın içinde patlayacak bir şeyde yok, niye patladı derken, bir baktım şahsın biri baltayla gidiyor. Arkasından koştum bir başka aracın camını kırıyordu. 4-5 tane arkadaşı elindeki baltayı alarak araca bindirdiler.

Şikayetçi olduk, zararı ödeyeceğini söyledi. Polisten duyduğumuza göre alkollü ve psikolojik sorunları varmış. En çok da düşük modellerin araçların camını kırmasına kızdım. Benimki ucuz araba, yanımda pahalı araba var ona saldırmamış. Ben görmüş olsaydım arabada değneğim vardı” dedi.
Olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (0)
10
az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39