AYIPTIR YAHU..!

SAĞLIK BAKANLIĞI TARAFINDAN İLK VE ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILAN BİSİKLETLERDEN BİRİNİN FACEBOOK ÜZERİNDEN SATIŞA ÇIKARILMASI “AYI

Genel 13.07.2016, 15:08 13.07.2016, 15:08
16
AYIPTIR YAHU..!
banner36
SAĞLIK BAKANLIĞI TARAFINDAN İLK VE ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILAN BİSİKLETLERDEN BİRİNİN FACEBOOK ÜZERİNDEN SATIŞA ÇIKARILMASI “AYIPTIR” DEDİRTTİ

BAKANLIK

Geçtiğimiz aylarda ilk ve orta öğretimde eğitim gören yüzlerce öğrenciye bisiklet dağıtılmıştı.

Okul yöneticileri tarafından belirlenen öğrencilere “Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı” kapsamında il ve ilçelerde 170'den fazla bisiklet dağıtılmıştı.

Öte yandan Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin'in de girişimleriyle Kent Meydanı'nda aynı proje kapsamında 182 bisiklet büyük bir coşkuyla sahiplerini bulmuştu.

İl ve ilçelerde öğrencilere hediye edilen yüzlerce bisikletten birinin sosyal medya sitesi Facebook üzerinden satışa sunulması ise bu kadar da olmaz dedirtti. Karne hediyesi niteliğinde dağıtılan bisikletlerden biri hiç kullanmadan 180 TL'den satışa çıkarması ise "bisikletlerin verileceği kişilerin hangi kriterlere göre seçildiği" sorusunu gündeme getirdi.

Facebook üzerinden "Satılık sıfır bisiklet. Sağlık Bakanlığı'ndan verilmiş olan ve hiç kullanılmayan bisiklet." ifadeleriyle satışa çıkaran öğrencinin gerçekten ihtiyaç sahibi olduğu ise merak konusu.
Yorumlar (0)
-1
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39