ASLAN'DAN KIZILAY HAFTASI KUTLAMA MESAJI

İYİ Parti Safranbolu İlçe Başkanı  Bilal Aslan Türk Kızılayı’nın değerli yönetici ve çalışanlarının 29 Ekim

Genel 02.11.2019, 13:03 02.11.2019, 13:03
26
ASLAN'DAN KIZILAY HAFTASI KUTLAMA MESAJI
banner36
İYİ Parti Safranbolu İlçe Başkanı  Bilal Aslan Türk Kızılayı’nın değerli yönetici ve çalışanlarının 29 Ekim/4 Kasım Kızılay Haftası’nı can-ı gönülden kutlarım.

29 Ekim 4 Kasım tarihleri arasında kutlanan Kızılay Haftası münasebetiyle ilçe teşkilatımıza gelerek bizleri bilgilendiren başta Safranbolu Türk Kızılay Şube Başkanı İhsan Topaloğlu olmak üzere değerli yönetimine çok teşekkür ederiz.

Kızılay, ülkemizin en köklü ve güçlü yardım kuruluşudur. Zor şartlar altındaki insanlar için bir güven kaynağı olan Türk Kızılayı, yaptığı güzel hizmetleriyle halkımızın gönlünde taht kurmuştur. Yardım, insancıl duygularla yapılan gönül işidir. Sevgi, hoşgörü, şefkat, merhamet ve dayanışma kültürümüzün anlamlı bir tezahürü olan Türk Kızılayı, üstlendiği görevi kurulduğu günden bu yana başarıyla yerine getirmektedir. Savaşta ve barışta halkının her daim yanında olarak yardım elini uzatan, birlik beraberlik ve dayanışma ruhunu vatandaşlarımıza hissettirmenin haklı onuruyla çalışmalarını sürdüren Türk Kızılayı’nın değerli yönetici ve çalışanlarının 29 Ekim/4 Kasım Kızılay Haftası’nı can-ı gönülden kutlarım.

Ayrıca güzel ilçemiz Safranbolu’ dada ilklere imza atan Safranbolu Türk Kızılay Şubesini tebrik eder, halkımız adına faydalı olabilecek her işte İYİ Parti Safranbolu İlçe Teşkilatı olarak yanlarında olduğumuzu bildiririz.

 

 
Yorumlar (0)
2
az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39