ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Karabük Belediyesi, Karabük’te eskiyen ve bozulan yollardaki asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor.

banner73
Genel 27.06.2018, 14:12 27.06.2018, 14:12
10
ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
banner36
Karabük Belediyesi, Karabük’te eskiyen ve bozulan yollardaki asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor.

Belediye sınırları içerisinde eskimiş ve bozuk yol bırakmamak için çalışmalarını bütün hızıyla sürdüren Karabük Belediyesi, sıcak asfalt çalışmasına 5000 Evler Mahallesi Kanyon Köprü mevkiinde tüm hızıyla devam ediyor.

Göreve geldiğinde Karabük’ün önemli sorunlarından birisinin asfalt konusunda yaşandığını gören Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük’ün dört bir yanını asfaltlayarak, kentin asfalt sorununu giderdi. Başkan Vergili; “Her yıl kalitemizi artırarak yaptığımız asfalt çalışmalarımız bu yıl da hızla devam ediyor.

Tüm yollarımızı güzelleştirmeye, değiştirmeye devam ediyoruz. Alt yapısı biten bütün yollarımızda asfalt çalışmaları yapıyoruz. Yol çalışmaları bizim için çok önemli. Bu yüzden bütün ara sokaklar ve ana caddelerde titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Karabük’ümüze yakışmayan her türlü kusuru ve eksiklikleri tespit edip anında düzeltme yoluna gidiyoruz.  

Karabük’ü cazibe merkezi haline getirecek dev projelerimizin yanı sıra alt ve üst yapı çalışmalarımızı da aralıksız sürdürüyoruz" dedi.
Yorumlar (0)
10
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74