ALTINÖZ'DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

banner108
Genel 30.07.2020, 13:42 30.07.2020, 13:42
57
ALTINÖZ'DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI
banner36
AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Mesajında tüm İslam âleminin bayramını kutlayan AK Parti Karabük İl Başkanı Altınöz "Gönlümüzce kucaklaşamasak da bayram coşkusunu gönüllerimizde yaşayacağız" dedi.

Bayramların bir gönül kazanma seferberliği olduğunu vurgulayan AK Parti Karabük İl Başkanı Altınöz, “Mübarek Kurban Bayramınızı, en kalbi duygularımla tebrik ediyorum. Bayramın, ülkemizle birlikte tüm İslam âlemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. Bayramlar aynı zamanda bir gönül kazanma seferberliğidir. Bu bayramda, muhtaçların hanelerine, muhabbet ve sevinç taşımalıyız. Kurban ibadetiyle bizden istenen, elimizle birlikte gönlümüzü de birbirimize açmak, gönülden verebilmektir” dedi.

AK Parti Karabük İl Başkanı Altınöz Kurban Bayramın da hijyene, sosyal mesafeye ve maske kullanımına dikkat ve hassasiyet gösterilmesini istedi. Mübarek Kurban Bayramı’nın, gönüllerde birlik ve beraberliğe vesile olacağını söyleyen AK Parti Karabük İl Başkanı Altınöz, “Korona virüs salgınına karşı ülkemiz genelinde mücadele tüm alanlarda başarıyla sürdürülmektedir. Bu zor günleri, Devletimiz, Hükümetimiz ve Milletimizle birlik ve beraberlik içerisinde atlatacağımıza yürekten inanıyorum. Bizlere düşen ise, her zaman coşkuyla kutladığımız bayramımızı gelecek yıllarda yine aynı heyecan ve coşkuyla kutlayabilmemiz için alınan tedbirlere hep birlikte uymaktır.

Bu duygular içinde tüm İslam âleminin ve Karabüklü hemşerilerimin Mübarek Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, bu güzel bayram coşkusunun kardeşliğimizi daha da güçlendirmesi hem milletimiz hem de insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olması dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum." ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)
banner11
13
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74