ALTINÖZ'DEN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla yayım

Genel 07.03.2020, 16:02 07.03.2020, 16:02
54
ALTINÖZ'DEN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI
banner36
AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, AK Parti iktidarının kadınlara verdiği değere değindi.

İl Başkanı Altınöz, AK Parti iktidarının kadınlar için her alanda olumlu çalışmalara imza attığını ifade ederek, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutladı.

Altınöz, mesajında, “AK Parti iktidarıyla birlikte hukuki ve toplumsal alanda atılan adımlar sayesinde kadınlarımız demokratik ve sosyal kazanımlarla geleceğimiz için bizlere umut ve güven vermektedir.

Kadınlarımıza sağlanan pozitif ayrımcılık ve kadın haklarının sağlamlaştırılması yönünde yapılan çalışmalar, kadınlarımızın toplum içindeki rolünü daha da güçlendirmiştir.

En büyük arzumuz kadınlarımızın yurt ve dünya genelinde hayatın her alanında ekonomik, siyasal, kültürel ve sosyal olarak daha iyi düzeye gelmesini görmektir.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tüm dünyada ve ülkemizde kadınların eşitlik ve birlik beraberlik günü olarak kutlanmasını temenni eder, tüm kadınlarımıza sağlık mutluluk ve başarılar temenni ederim” ifadelerine yer verdi.
Yorumlar (0)
14
açık
banner17
banner18
banner39
banner74