ALTINÖZ'DEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Başkan Altınöz, Türk Milletinin kenet

Genel 27.10.2018, 18:13 27.10.2018, 18:13
17
ALTINÖZ'DEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI
banner36

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Altınöz, Türk Milletinin kenetlenmesiyle yürütülen Kurtuluş Savaşının zaferle sonuçlanması ve ardından Cumhuriyetin kurulması, tarihin ender kaydettiği bir başarı olduğunu vurguladı.
Başkan Altınöz, “Milletin kendini ilgilendiren kararlarda bizzat söz sahibi olması Cumhuriyetimizin en büyük teminatıdır.

Cumhuriyet başarısını ve gücünü bu kuruluş felsefesinden ve kararlılığından almıştır. Cumhuriyetle birlikte tarih sahnesindeki yürüyüşünü büyük adımlarla sürdüren milletimiz, zamanla cumhuriyeti demokrasiyle taçlandırarak muasır medeniyet hedefine ulaşma yolunda büyük mesafe almıştır. Bugün Türkiye hem kendi bölgesinde hem de dünya genelinde emin adımlarla kararlı bir şekilde ilerlemektedir.

Bu adımların Cumhuriyeti kuran değerler üzerinde yükselmesi ayrı bir sevinç ve gurur kaynağıdır. Kurtuluş Savaşı, ulusumuzun var olma savaşı, Cumhuriyet ise yeniden dirilişin simgesidir. Cumhuriyetimizi, tüm değerleriyle sonsuza değin yaşatmak hepimizin vazgeçilmez ortak sorumluluğudur. Her 29 Ekim’de yenilenen azim, kararlılık ve enerjimizle; Cumhuriyetin 95. yıldönümünde kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, sizlerin şahsında, tüm Karabük’lü hemşerilerimin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum" dedi.

Yorumlar (0)
19
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74