ALTINÖZ, 'BU CHP TARİHİNE SÜRÜLMÜŞ BİR KARA LEKEDİR'

AK Parti İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, CHP'li Engin Özkoç'un,

Genel 05.03.2020, 12:32 05.03.2020, 12:32
32
ALTINÖZ, 'BU CHP TARİHİNE SÜRÜLMÜŞ BİR KARA LEKEDİR'
banner36
AK Parti İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, CHP'li Engin Özkoç'un, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik hakaretlerine sert tepki gösterdi.

CHP'li Engin Özkoç'u kınadıklarını ve bu sözlerin CHP tarihine kara leke olarak geçtiğini belirten Altınöz, açıklamasında şunları söyledi;

"Bilindiği üzere ülkemiz Suriye’de kendi halkını katleden zalim bir rejime ve terör örgütlerine karşı amansız bir mücadele vermektedir ve birlik beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz günlerden geçmekteyiz. Şehitlerimiz var, gazilerimiz var.

Milletimizin bu acıyla kalbi yanarken CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında, -burada tekrar etmeyi zul addetiğimiz sözlerle- ülkemizin birliğini-bütünlüğünü ve beraberliğini temsil eden Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik hakaretler savurmuştur.

Öncelikle Engin Özkoç’un Sayın Cumhurbaşkanımıza yönelik bu sözlerini misliyle kendisine iade ediyoruz.

Üstüne basa basa söylüyoruz, Engin Özkoç’un bu ahlaksız sözleri siyasi eleştiri değil; apaçık bir edepsizliktir.

KENDİSİNİ DERHAL İSTİFAYA DAVET EDİYORUZ


Vatan haini kimdir? Vatan haini Türkiye’nin kiminle problemi varsa o ülkenin kucağına koşanlardır! Yurt dışında Türkiye aleyhine lobi yapanlardır! PKK’nın siyasi uzantılarıyla ortaklık yapanlardır. 17- 25 Aralık darbe girişimi sonrası FETÖ ile işbirliği yapanlardır.

Darbe şakşakçılarıdır. Cumhurbaşkanımızın şerefi, onuru, haysiyeti 83 milyon vatandaşımızın, ülkemizin onuru, şerefi ve haysiyetidir.

Bu hakaret sadece Cumhurbaşkanımıza değil onun temsil ettiği makama da yapılmıştır.

CHP'Lİ GRUP BAŞKANVEKİLİ 'MAYIN EŞEKLİĞİ' YAPIYOR


Gözünü siyasi ve şahsi hırs bürümüş bir Grup Başkanvekili şirazeden çıkarak kin ve nefret dolu bir tavırla pervasızlık yapmıştır.

PKK-PYD’nin, Esad’ın inlerine düşen her SİHA bombası CHP’de rahatsızlığa yol açmaktadır. Bu pervasızlık, hazımsızlıktan kaynaklanmaktadır.

CHP, Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye düşmanlarına karşı kararlı duruşunu bir türlü hazmedememektedir.

Öyle anlaşılıyor ki; CHP’nin bu Grup Başkanvekili, Türkiye’yi zayıflatmak isteyen lobilerin, sinsi Esad destekçilerinin, terör yandaşlarının ve Türkiye’yi uzun zamandan beri karıştırmak isteyenlerin MAYIN EŞEKLİĞİNİ yapmaktadır.

CHP TARİHİNDE BİR KARA LEKEDİR


Bu utanç; CHP tarihine kara bir leke olarak geçmiştir. Son olarak şunu ifade etmek isteriz ki; AK Parti Karabük teşkilatları olarak bu ahlaksız sözleri söyleyen CHP Grup Başkanvekilini kınıyoruz ve  Hukuk düzeni içerisinde kendisinden mutlaka hesap sorulacaktır."
Yorumlar (0)
24
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74