AK PARTİ'DE YENİ İL YÖNETİMİ BELLİ OLDU

Timurçin Saylar’ın istifasının ardından boşalan AK Parti Karabük İl Başkanlığı koltuğuna getirilen Av. İsmail Altınöz’ün ardından, İl Yö

Genel 31.10.2017, 18:12 31.10.2017, 18:12
37
AK PARTİ'DE YENİ İL YÖNETİMİ BELLİ OLDU
banner36

Timurçin Saylar’ın istifasının ardından boşalan AK Parti Karabük İl Başkanlığı koltuğuna getirilen Av. İsmail Altınöz’ün ardından, İl Yönetim Kurulu'nu oluşturan isimler bugün belli oldu. AK Parti Karabük İl Yönetimi, Av. İsmail Altınöz’ün İl Başkanı olarak atanmasından 2 hafta sonra Genel Merkez tarafından onaylanarak kesinleşti.

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Başkan Altınöz, “Bu bir bayrak yarışıdır. Bayrağı dava arkadaşlarımızdan teslim aldık ve partimizi, milletimizi, ülkemizi, Karabük’ümüzü daha ilerileri taşımak için çalışacağız. İl Başkanlığı görevine atandıktan sonra da teşkilat kurma çalışmalarımız başladı ve bugün itibari ile yapılan istişareler neticesinde İl Yönetim Kurulumuzu oluşturduk. Karabük’ümüze, AK Partimize, Ülkemize hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Yapılan açıklamaya göre 30 kişilik AK Parti Karabük İl Yöneim Kurulu şu isimlerden oluştu; İsmail Altınöz, Abdullah Ünal, Ali Yaşar, Berat Baykara, Enes Yeşiloğlu, Faruk Kartal, Fatih Ustaoğlu, Ferhat Salt, Hakan Eren, Hasan Demir, Hatice Çetinkaya, Hızır Yıldız, İbedullah Belke, Mehmet Mescier, Mehmet Kul, Muhammet Kaya, Muhammet Kaya, Murat Derecik, Mustafa Çankaya, Nagihan Erkal, Nurettin Emlik, Nusret Telli, Özlem Özbakan, Recep Ulu, Saime Öksüzoğlu, Sercan Başkaya, Tevfik Ayvalık, Yasin Kaplan, Yıldıray Yıldırım, Zeynep Münteha Gemeç.

Yorumlar (0)
1
parçalı az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39