AK PARTİ'DE KARABÜK İL BAŞKANI KİM OLACAK..?

Geçtiğimiz günlerde delege seçimlerini gerçekleştiren AK Parti, tüm yurt genelinde olduğu gibi Karabük’te de kongre sürecine girdi. İlimizde Oca

Genel 16.12.2019, 18:29 16.12.2019, 18:29
134
AK PARTİ'DE KARABÜK İL BAŞKANI KİM OLACAK..?
banner36

Geçtiğimiz günlerde delege seçimlerini gerçekleştiren AK Parti, tüm yurt genelinde olduğu gibi Karabük’te de kongre sürecine girdi.

İlimizde Ocak ayından itibaren başlayacak olan ilçe kongrelerinin en geç Mart ayına kadar yapılması planlanıyor.

Mayıs-Haziran ayında yapılacak olan AK Parti Karabük İl Kongresi ile ilgili de mevcut İl Başkanı Av. İsmail Altınöz’ün yanı sıra başka isimlerinde siyasi kulislerde yavaş yavaş konuşulmaya başlandı.

Mevcut il başkanı Altınöz’ün görevinde kalıp kalmayacağı belirsizliği devam ederken, il başkanlığı için konuşulan bazı isimler şimdiden dikkat çekiyor.

AK Parti’nin kuruluşundan bu yana hizmet veren ve parti içinde tanınan Karabüklü genç iş insanı Salih Aydın’ın ismi de siyasi kulislerde konuşulanlar arasında yer alıyor.

İnşaat ve eğitim sektöründe faaliyet gösteren Salih Aydın, AK Parti Karabük İl Başkan adaylığı ile ilgili henüz bir açıklama yapmamasına karşın, Aydın’ın İl Başkanlığı sıklıkla siyasi kulislerde dile getiriliyor.

Yorumlar (0)
24
orta şiddetli yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74