AK PARTİ TAM KADRO, KAPI KAPI DOLAŞIYOR

31 Mart yerel seçimlerine yaklaşırken, AK Parti Karabük Teşkilatları, İl Başkanı Av. İsmail Altınöz başkanlığında, sandık bazl

Genel 08.03.2019, 14:01 08.03.2019, 14:01
31
AK PARTİ TAM KADRO, KAPI KAPI DOLAŞIYOR
banner36

31 Mart yerel seçimlerine yaklaşırken, AK Parti Karabük Teşkilatları, İl Başkanı Av. İsmail Altınöz başkanlığında, sandık bazlı ve sokak ölçekli üye tarama çalışmalarına İl genelinde hız verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısı üzerine seçmenler kapı kapı dolaşılıyor.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Kapı kapı, ev ev vatandaşları dolaşmaya var mısınız? Sıkmadık el, tebessüm etmedik yüz kalmayıncaya kadar çalışacak mısınız?” şeklinde teşkilatına yaptığı çağrılarının ardından AK Parti Karabük İl Başkanlığı “biz de varız” diyerek, yoğun bir çalışma başlattı.

AK Parti Karabük Teşkilatı kapı kapı dolaşarak seçmenlere ulaşmaya çalışıyor. Teşkilat üyeleri “Durmak yok yola devam” parolası ile Karabük’te çalınmadık kapı bırakmayacaklarını da belirtiyor.

Karabük Halkı Teveccüh Gösteriyor

AK Parti Karabük Teşkilatı’nın kapı kapı gezerek, yaptığı üye tarama çalışmalarına Karabüklülerin teveccüh gösterdiğine de dikkati çekiyorlar.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde konuşan AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz “İnsanlarımızın yüzü gülüyor. Çat kapı ziyaretlerimizde desteklerini istedik. Bu ziyaretlerimiz devam edecek. Evlere hanelere girip selam vereceğiz. Mahalle sakinlerini dinleyeceğiz önerilerini alacağız ve daha güzel bir şehri onlarla beraber yapmış olacağız." dedi.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde konuşan AK Parti Karabük Milletvekili Güneş, “Durmak yok yola devam. ‪Biz gücümüzü milletimizin birliğinden, beraberliğinden alıyoruz. Biz gücümüzü aziz milletimizden alıyoruz. 31 Mart’ta bir ve beraber olarak Türkiye’ye beka seçiminde sahip çıkacağınıza inancımız tamdır. AK Parti milletimizin partisidir. Belediye Başkan adayımız Burhanettin Uysal’a destek olacağınızı biliyorum.” dedi.

Karabük’te rekor kıracaklarını ifade eden AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal "Bu güzel milletimize çok daha büyük bir azimle hizmet etmenin enerjisini depoluyoruz. Karabük’ümüz de AK Parti'mize yoğun ilgi var. Hemşehrilerimizin teveccühü gösteriyor ki Karabük’te Burhanettin Uysal ile rekor kıracağız." dedi.

Sorun Üreten Değil Çözen Bir Belediyecilik Anlayışını Karabük Halkı İle Tanıştıracağız

Ziyaretlerde konuşan AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal “1 Nisan’dan itibaren Karabük tarihinde görmediği değişimi yaşayacak ve bölgemizde parmakla gösterilen bir şehir inşaa edeceğiz. Ziyaretlerimizde her kesimden insanlarla oturup sohbet etme imkanı buluyoruz. Hepsinin Karabük Belediye Başkanından beklentilerini dinliyoruz. Bu doğrultuda Karabük’ün neye ihtiyacı olduğunu da anlamış oluyoruz. Başkan olduğum takdirde bu doğrultuda çalışarak sorun üreten değil çözen bir belediyecilik anlayışını Karabük halkı ile tanıştıracağız.” dedi.

Ev ziyaretlerine AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Karabük Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Merkez İlçe Başkanı Osman Uzunoğlu, İl Genel ve Belediye Meclis Adayları, İl, Merkez İlçe, Kadın ve Gençlik Kolları yönetimleri ve partililer katıldı.

[gallery columns="2" size="medium" ids="66057,66058,66059,66060,66061,66062,66063"]

Yorumlar (0)
25
açık
banner17
banner18
banner39
banner74