AK PARTİ SİYASET AKADEMİSİ YENİ DÖNEM KAYITLARI BAŞLADI

AK Parti Karabük İl Başkanı Av.İsmail Altınöz ve Ar-Ge Başkanı Ferhat Salt, yaptıkları basın açıklamasında Ak Parti Siyaset Akademisi Yeni Dönem

Genel 12.01.2018, 18:16 12.01.2018, 18:16
16
AK PARTİ SİYASET AKADEMİSİ YENİ DÖNEM KAYITLARI BAŞLADI
banner36

AK Parti Karabük İl Başkanı Av.İsmail Altınöz ve Ar-Ge Başkanı Ferhat Salt, yaptıkları basın açıklamasında Ak Parti Siyaset Akademisi Yeni Dönem Kayıtlarının başladığını duyurdular.

AK Parti Ar-Ge Başkanlığı tarafından 81 ilde düzenlenen ve bu yıl 18. Dönemi başlayacak olan Siyaset Akademimiz, “1919’dan 2019’a Milletin Emrinde Aydınlık Geleceğe” eğitim programı adı altında Sayın Cumhurbaşkanımızın “Dünya 5’ten Büyüktür”, “2023 Vizyonu” ile “Yerli ve Milli Ekonomi” konularının tartışılacağı, özellikle dünyadan örnekler ile somut uygulamalara dayalı, ayrıca içerisinde kişisel gelişim konularını da kapsayan bir akademi programı müfredatından oluşmaktadır.

Ak Parti Siyaset Akademisi herhangi bir siyasi kimlik gözetmeksizin tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını geleceğin Türkiye’sinin şekillenmesinde etkin rol üstlenecek bireyler olarak konumlandırıp, hem siyasal hem de kültürel donanım kazandırmak, bu sayede siyasi hassasiyetleri olan sorumluluk sahibi vatandaşlar kılabilmek adına kendine bir görev edinmiştir. Bu doğrultuda şimdiye kadar 17 programda Ocak 2008- Ocak 2018 tarihleri arasında farklı görüş ve siyasal eğilimlerde olan yaklaşık 60.000’i aşkın kişi siyaset akademisinde eğitim görme imkânı bulmuştur.

Siyaset Akademisi kayıtları 8-19 Ocak 2018 tarihleri arasında il Başkanlığımızdan yapılacaktır. Gerekli tüm bilgilendirmeler ve kayıtlar için vatandaşlarımızı il Başkanlığımıza davet ediyoruz. Özellikle siyaset hayatında aktif olarak yer almak isteyen vatandaşlarımız için bu akademinin kaçırılmaması gereken bir fırsat olarak önümüze geldiğini değerlendiriyorum. Akademi sonucunda başarı gösteren katılımcılara sertifikalandırma ve ödüllendirme bizzat genel merkezimiz tarafından takdim edilecektir. Bu çalışmanın şimdiden hem Karabükümüz, hem ülkemiz  açısından hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

 

Yorumlar (0)
14
açık
banner17
banner18
banner39
banner74