AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI ÜNAL, SAFRANBOLU'DA VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI

AK Parti Karabük milletvekili adayı Cumhur Ünal AK Parti Safranbolu ilçe teşkilatının bayramlaşma programına katıldı. Partililerle bayramlaşan Ü

banner73
Genel 18.06.2018, 12:38 18.06.2018, 12:38
21
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI ÜNAL, SAFRANBOLU'DA VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI
banner36

AK Parti Karabük milletvekili adayı Cumhur Ünal AK Parti Safranbolu ilçe teşkilatının bayramlaşma programına katıldı.

Partililerle bayramlaşan Ünal Ramazan bayramını büyük bir coşku ile kutladıklarını belirterek, "Bir hafta sonra da 24 Haziran akşamı ülkemiz açısından önemli bir bayramı kutlayacağız" dedi. Ünal Safranbolu ilçesinin mahallelerini ve köylerini ziyaret ederek buradaki vatandaşlarla bayramlaştı.

Ünal yaptığı konuşmada “Bize büyük bir teveccüh göstererek yaklaşan ve destek olan bütün Karabük halkına teşekkür ediyorum. Her kesimden her insanın elini sıkmaya, Türkiye üzerinde oynanmak istenen oyunları anlatmaya çalıştık. Bize sağduyulu yaklaşan herkese sonsuz teşekkür ederiz.

Bu vesile ile bütün Türk halkının ve Karabüklü hemşehrilerimizin bayramını tebrik ederim. Bir hafta sonra da inşallah demokrasi bayramını kutlayacağız. Türkiye'nin geleceği için tarihi önem taşıyan 24 Haziran demokrasi bayramı da inşallah hayırlara vesile olur. Türkiye için çok önemli bir tarihten bahsediyoruz. Halkımız da bunun bilincinde. İnşallah 24 Haziran tarihi Türkiye için bir milat olur"

Yorumlar (0)
9
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74