AK PARTİ DIŞ İLİŞKİLER BÖLGE İL BAŞKANLARI TOPLANTISI TRABZON'DA YAPILDI

AK Parti İl Dış İlişkiler Birim Başkanları Karadeniz Bölge Toplantısı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Başkanı Cevd

Genel 02.09.2019, 11:15 02.09.2019, 11:15
35
AK PARTİ DIŞ İLİŞKİLER BÖLGE İL BAŞKANLARI TOPLANTISI TRABZON'DA YAPILDI
banner36

AK Parti İl Dış İlişkiler Birim Başkanları Karadeniz Bölge Toplantısı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Başkanı Cevdet Yılmaz'ın Başkanlığında Trabzon'da yapıldı.

AK Parti Dışilişkilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, AK Parti 23. Dönem Karabük Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Dışilişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan, AK Parti İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, AK Parti Karabük İl Başkan Yardımcısı ve Dışilişkiler Başkan vekili Hızır Yıldız, AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Dışilişkiler Başkan vekili Recep Demircioğlu, AK Parti Karadeniz bölge Dış İlişkiler birim başkanları ve AK Parti Trabzon Teşkilatı katıldı.

AK Parti Dışilişkiler bölge İl Başkanları toplantısında konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Başkanı Cevdet Yılmaz, " İnşallah ilişkilerimizi daha da genişleteceğiz. Biliyorsunuz çok sayıda insanımız var yurtdışında. Dünya ile ilgili ilişkilerimiz var. İnşallah artarak devam edecek. İnşallah önümüzdeki süreçlerde AK Parti'nin uluslararası gücüne güç katacak çalışmalara imza atacağız. Dünyada maalesef belli çevreler Türkiye'ye dönük algıyı bozmak için çok gayret sarf ediyorlar. İşte fetö'den PKK'ya varıncaya kadar terör örgütleri de bu konuda çok aktif bir şekilde Türkiye aleyhine bir propaganda yapıyorlar. Bunlara karşı AK Parti olarak Bizim de ülkemizin diğer kurumları ile birlikte sivil toplum kuruluşları ile birlikte çok daha etkili bir şekilde tanıtmalıyız, anlatmalıyız. Haksız algılara karşı gerçekleri ortaya koymalıyız.

Türkiye Cumhuriyeti Devletine karşı yapılan kara propagandalara karşı Biz gerçekleri ortaya koyacağız zaten yalan yanlış bilgiler gerçekler karşısında inşallah dağılıp giderler. Dünyada Milyonlarca insanımız var. Bunlarla yine bağlarımızı geliştirmek bizim için çok temel bir öncelik. Türkiye'nin dünyada milyonlarca insanı var. Ve artık Genel seçimlerde de bu insanın seçmen AK Parti'nin geçtiğimiz dönemdeki en büyük başarılarından biri bu diyebiliriz. Yurt dışında yaşayan insanlarımız vatandaşlarımız artık oy kullanır hale geldi.

Dış İlişkiler Bölge İl Başkanları toplantısına ev sahipliği yapmaktan büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi Karadeniz Bölge dış ilişkiler başkanlarımıza ev sahipliği yapmaktan büyük memnuniyet duyduk. Genel Başkan Yardımcımız Cevdet Yılmaz'ın Başkanlığını Dış İlişkiler bölge başkanları toplantımızda çok önemli mesajlar verildi. İnşallah hep birlikte Ülkemizin daha fazla büyümesi ve gelişmesi için bütün teşkilat mensuplarımıza birlikte üzerimize düşen sorumluluğu yerine getireceğiz. Bu gayretlerimizin sonucunda ülkemiz daha iyi noktalara gelecek ve dünya ülkeleri arasında daha çok söz sahibi olacağını ifade etti.

Yorumlar (0)
27
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74