AĞLATAN VE BAYILTAN KOŞU

KOŞU İÇİN ÇEVRE YOLU TRAFİĞE KAPATILINCA SÜRÜCÜLER ZOR ANLAR YAŞADI

Genel 12.12.2015, 17:57 12.12.2015, 17:57
25
AĞLATAN VE BAYILTAN KOŞU
banner36
KOŞU İÇİN ÇEVRE YOLU TRAFİĞE KAPATILINCA SÜRÜCÜLER ZOR ANLAR YAŞADI

BAYILTAN KOŞU

Karabük’te gerçekleştirilen kros yarışında bazı öğrenciler dereceye giremediği için gözyaşı dökerken, bazıları bitiş çizgisini geçtikten sonra baygınlık geçirdi.

Karabük Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Okullararası Kros İl Birinciliği" yarışmalarında bazı öğrenciler zor anlar yaşadı. Yıldız Kızlar, Yıldız Erkekler, Genç Kızlar ve Genç Erkekler olmak üzere 4 kategoride gerçekleştirilen yarışlara kent merkezi ve ilçedeki okullardan yaklaşık 101 öğrenci katıldı.

Kategorilere göre 2 bin, 3 bin ve 5 bin metre arasında gerçekleştirilen yarışta, bazı öğrenciler dereceye giremediği için ağlarken, bazıları da bitiş çizgisini geçtikten sonra baygınlık geçirdi. Baygınlık geçiren öğrencilere öğretmenleri müdahale etti.

Müsabakada dereceye giren öğrencilere ve okul takımlarına kupa ve madalya verilirken, atletizm grup müsabakalarında ocak ayında yapılacak yarışlarda Karabük'ü temsil edeceği öğrenildi.

Öte yandan yarışlar için Çevreyolu çift yönlü olarak trafiğe kapatılması nedeni ile sürücüler ise zor anlar yaşadı. Trafiğin yoğun olduğu yolun yaklaşık 3 saat boyunca kapatılması sonrası trafik kitlenme noktasına gelirken, zaman zaman maddi hasarlı kazalar da meydana geldi.

İŞTE O ANLAR

 
Yorumlar (0)
4
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39