AK PARTİ TEŞKİLATI EFLANİ'DE

AK Parti Teşkilatı yılın ilk günü eflani ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Eflani 02.01.2022, 17:56 02.01.2022, 18:11
271
AK PARTİ TEŞKİLATI EFLANİ'DE
banner131
banner36

AK Parti Teşkilatı yılın ilk günü Eflani ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal, Niyazi Güneş, AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu Üyesi (MKYK) Sevgi Yiğit, AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, Karabük İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen ve AK Parti Karabük teşkilat kademeleri Eflani ilçesinde vatandaş ve esnaflarla bir araya geldi.

Vatandaşların yeni milâdî yılını tebrik eden AK Parti teşkilatı, esnaflarla da bir süre sohbet etti. Ziyaretler de AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, AK Parti olarak her zaman milletinin yanında olduklarını söyledi.

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, “AK Parti teşkilatları olarak tatil, hafta sonu demeden Eflani’yi yılın ilk günü İlçe ziyareti yaparak tüm esnafımızı ziyaret ettik. Her daim halkımızın içinde ve yanındayız, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Bu Ziyaretlerde ilçe teşkilatlarımızla da bir araya gelip ilçe sorunlarını ve çözümleri içinde istişarelerde bulunuyoruz.” değerlendirmelerinde bulundu.

AK Parti teşkilatı, ziyaretlerin ardından, Eflani Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi, Eflani Belediyesi Damızlık Kaz İşletmesi ve Eflani Belediyesi İçme Suyu Artıma Tesisini inceledi. AK Parti teşkilatı yapılan incelemelerde Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul’dan da bilgi aldı.
 

Yorumlar (0)
banner12
29
parçalı az bulutlu
banner125
banner18
banner74